Leírás és Paraméterek
Az Asalite LED IP65-ös védelemmel ellátott Cseppálló Lámpák kültéri és beltéri használatra is kiválóan alkalmasak. A magas IP védelemnek köszönhetően párás, hűvös környezetben is használhatóak.
Az IP védelemmel ellátott termékek után megjelölt szám, jelen esetben (IP65) az első szám a por elleni védelmet, a második szám a víz elleni védettséget jelöli. Az ilyen védelemmel ellátott lámpák védelmet nyújtanak akár a fröccsenő víz ellen is.
Az Asalite LED Cseppálló Lámpa 30W 4000K a 30W teljesítmény mellett 2200 lumen fényerősség elérésére képes. A teret 110°-ban képes bevilágítani, így optimális választás lakókörnyezetünk (fürdőszobák, lépcsőházak, udvarok, teraszok, autó beállók stb.) megvilágítására. A terméket 12 500 ki- és bekapcsolásra tervezték.
Az energiahatékonysági szempontból az "G" besorolású Asalite LED Cseppálló Lámpák nem csupán környezetvédelmi szempontból megtérülő energiafogyasztást kínálnak, hanem hosszú, akár 25000 üzemórát jelentő élettartamra is képesek, melyet a 2 év gyártói garancia támaszt alá.
Felhelyezésük rendkívül gyors és egyszerű. Az optimális hely kiválasztása után a falba fúrt lyukba tiplit kell helyezni, majd a csavarok segítségével rögzíthető a termék.
Ezután következik a vezetékek bekötése, ami kizárólag lekapcsolt biztosíték mellett ajánlott. Az üzembe helyezést kizárólag szakember végezheti, ugyanis bekapcsolt tápfeszültség mellett elvégzett bármilyen művelet elektromos áramütés veszélyével járhat!
Ezután már csak az áram visszakapcsolása következik, és a mennyezeti lámpa működésbe is léphet, fénybe borítva a kiválasztott helyiséget.
| Búra színe | opál |
| Cikkszám | ASAL0231 |
| Csomagolási egység | 1db, 8db/karton |
| Dimmelhető | nem |
| Doboz hosszúsága | 32.5 |
| Doboz magassága | 32.5 |
| Doboz szélessége | 10.5 |
| EAN kód | 5999565664855 |
| Élettartam | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Fényáram | 2200 |
| Fényhasznosítás | 73 |
| Fizz Garancia | 2 |
| Fizz Színhőmérséklet | 4000 |
| Fizz Tápellátás Típusa | AC 220-240 V |
| Fizz Teljesítmény | 30 |
| Fizz.hu kereskedői termékváltozat azonosító | 9bf49552-f00e-400b-9826-fc6a27258695 |
| Fizz.hu nettó szállítási költség | 1889.76 |
| Fizz.hu termék azonosító | c2886e5d-9c24-4136-8e03-34da1ae2e883 |
| Foglalat | AC |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Garancia | 2 |
| Hagyományos watt megfelelősség | 136 |
| Hálózat | AC 220-240 V |
| Használati útmutató | https://www.asalite.com/shop_ordered/63340/pic/hasznalati-utmutato/IP65-hasznalat-web.pdf - IP65 Mennyezeti Lámpa |
| IK védettség | IK 08 |
| IP védettség | IP 65 |
| Jótállási jegy | https://asalite.unas.hu/shop_ordered/63340/pic/jotallasi-jegy/jotallasi-jegy.pdf?_ga=2.70833552.1093716367.1667394861-1789417818.1638348381 - Jótállási jegy |
| Ki-Be kapcsolás száma | 12500 |
| Megfelelőségi nyilatkozat | https://www.asalite.com/shop_ordered/63340/pic/ek-nyilakozat/megfelelosegi-nyilatkozat-ip54-ip65-mennyzeti-lampa.pdf - IP54, IP65 Mennyezeti Lámpa |
| Méret | 320 x 102 mm |
| Színhőmérséklet | 4000 |
| Színvisszaadási tényező (Ra) | >80 |
| Technikai adatlap | https://www.asalite.com/shop_ordered/63340/pic/technikai-adatlap/Mennyezeti_lampa/ASAL0231_HUN.pdf - LED Mennyezeti Lámpa |
| Technológia | SMD LED |
| Teljesítmény | 30 |
| Teljesítmény tényező (Pf) | >0,9 |
| Termék anyaga | fém/műanyag |
| Termék formája | kerek |
| Termék súlya | 900 |
| Termék színe | fehér |
| Üzemi hőmérséklet | -5 °C- +40 °C |
| Világítási szög | 110 |

