Leírás és Paraméterek
Az Asalite márkanévvel ellátott LED Reflektorokat magas minőség és anyaghasználat, valamint hosszú távú megbízhatóság jellemzi. Ezekkel a termékekkel a korábban használt halogén izzós reflektorokhoz képest jelentős energiamegtakarítás érhető el magasabb fényerősség biztosítása mellett. Alumínium házas kialakításuk, valamint IP65-ös vízállósági besorolásuk nagyon ellenállóvá teszi őket a változó környezeti hatások ellen.
Az Asalite LED Reflektor 10W 4500K a 10W teljesítmény mellett 900 lumen fényerősség elérésére képes. A teret 120°-ban képes bevilágítani, így optimális választás lakókörnyezetünk (udvarok, teraszok, autó beállók stb.) külterületeinek megvilágítására. Üzembe helyezését segíti a hosszú, 35 cm-es tápkábel.
A termékek "F" energiaosztályú besorolásuk miatt a környezettudatos gondolkodás mellett is megfelelő opciót jelentenek.
Az Asalite LED Reflektorok élettartama a 25000 üzemórát is elérheti, a megbízható működést pedig 2 év gyártói garancia támasztja alá.
Az Asalite reflektorok fel- és elhelyezését egy mozgatható fém keret teszi egyszerűvé és praktikussá. Mivel a dőlésszög tetszőlegesen állítható, a 120°-ban megvilágított terület igény szerint változtatható. Üzembe helyezését hosszú, 35 cm-es tápkábel teszi lehetővé.
A vízállósági besorolásuk IP65-ös, ezért a beltéri használat mellett a kültéri alkalmazás is biztonsággal ajánlott.
A mozgásérzékelő szenzor rendkívül hatékony kihasználtságot eredményez, hiszen a reflektor ténylegesen csak akkor lép működésbe, amikor szükség van rá. Mivel a terméket 12 500 ki- és bekapcsolásra tervezték, ez a funkció nem rövidíti meg az élettartamot sem. Az egyedi igények figyelembe vétele érdekében mind a világítás időtartama, mind a mozgás érzékelésének távolsága állítható a reflektor hátoldalán.
Az üzembe helyezést kizárólag szakember végezheti, ugyanis bekapcsolt tápfeszültség mellett elvégzett bármilyen művelet elektromos áramütés veszélyével járhat!
| Búra színe | áttetsző |
| Cikkszám | ASAL0291 |
| Csomagolási egység | 1db, 40db/karton |
| Dimmelhető | nem |
| Doboz hosszúsága | 18.5 |
| Doboz magassága | 12 |
| Doboz szélessége | 5 |
| EAN kód | 5999565666040 |
| Élettartam | 25000 |
| Energiaosztály | F |
| Fényáram | 900 |
| Fényhasznosítás | 90 |
| Fizz Garancia | 2 |
| Fizz Színhőmérséklet | 4500 |
| Fizz Tápellátás Típusa | AC 220-240 V |
| Fizz Teljesítmény | 10 |
| Fizz.hu kereskedői termékváltozat azonosító | f278eec7-4c4e-4501-bc9c-e65f3ab47105 |
| Fizz.hu nettó szállítási költség | 1889.76 |
| Fizz.hu termék azonosító | 769248d7-bd8f-4ab6-ac3a-4c02cbe2d3ea |
| Foglalat | AC |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Garancia | 2 |
| Hagyományos watt megfelelősség | 60 |
| Hálózat | AC 220-240 V |
| Használati útmutató | https://www.asalite.com/shop_ordered/63340/pic/hasznalati-utmutato/White_sensor_floodlight_fenyveto_hasznalati_web.pdf - Reflektor |
| IK védettség | IK 08 |
| IP védettség | IP 65 |
| Ki-Be kapcsolás száma | 12500 |
| Megfelelőségi nyilatkozat | https://www.asalite.com/shop_ordered/63340/pic/ek-nyilakozat/Megfelelosegi-nyilatkozat-LED-Reflektor-2.pdf - Reflektor |
| Méret | 118 x 165 x 45 mm |
| Mozgásérzékelő hatótávolsága | 12 |
| Szenzor látószög | 180 |
| Színhőmérséklet | 4500 |
| Színvisszaadási tényező (Ra) | >80 |
| Tápkábel hossza | 35 |
| Technikai adatlap | https://www.asalite.com/shop_ordered/63340/pic/technikai-adatlap/Mennyezeti_lampa/ASAL0291.pdf - Reflektor |
| Technológia | SMD LED |
| Teljesítmény | 10 |
| Teljesítmény tényező (Pf) | >0,9 |
| Termék anyaga | üveg/alumínium |
| Termék formája | reflektor |
| Termék súlya | 295 |
| Termék színe | fehér |
| Üzemi hőmérséklet | -15 °C- +50 °C |
| Világítási szög | 120 |

