Leírás és Paraméterek
Az Asalite márkanévvel ellátott LED Reflektorokat prémium minőségű anyaghasználat, és hosszú távú megbízhatóság jellemzi. Ezekkel a termékekkel a korábban használt halogén izzós reflektorokhoz képest jelentős energiamegtakarítás érhető el magasabb fényerősség biztosítása mellett. A nevéből adódóan keskeny alumínium házas kialakításuk, valamint IP65-ös vízállósági besorolásuk nagyon ellenállóvá teszi őket a változó környezeti hatások ellen.
Az Asalite Led Reflektor 30W 4500K a 30W teljesítmény mellett 2700 lumen fényerősség elérésére képes. A teret 120°-ban képes bevilágítani, így optimális választás lakókörnyezetünk (udvarok, teraszok, autó beállók stb.) külterületeinek megvilágítására. Üzembe helyezését segíti a hosszú, 35 cm-es tápkábel.
Az "F" energiaosztályú besorolás miatt, ez a termék kitűnő választás azoknak, akik a környezettudatos gondolkodást választják.
Az alumínium házas kialakításnak köszönhetően ezeknek a reflektoroknak az élettartama a 25000 üzemórát is elérheti, a megbízható működést pedig 2 év gyártói garancia támasztja alá.
Felszerelése rendkívül egyszerű, melyet egy mozgatható fém keret tesz lehetővé. A dőlésszög tetszőlegesen állítható, így a 120°-ban megvilágított terület igény szerint változtatható. Üzembe helyezését hosszú, 35 cm-es tápkábel teszi lehetővé.
A vízállósági besorolásuk IP65-ös, ezért a beltéri használat mellett a kültéri alkalmazása is biztonságos.
Az üzembe helyezést kizárólag szakember végezheti, ugyanis bekapcsolt tápfeszültség mellett elvégzett bármilyen művelet elektromos áramütés veszélyével járhat!
| Búra színe | áttetsző |
| Cikkszám | ASAL0295 |
| Csomagolási egység | 1db, 30db/karton |
| Dimmelhető | nem |
| Doboz hosszúsága | 15 |
| Doboz magassága | 14 |
| Doboz szélessége | 4 |
| EAN kód | 5999565666101 |
| Élettartam | 25000 |
| Energiaosztály | F |
| Fényáram | 2700 |
| Fényhasznosítás | 90 |
| Fizz Garancia | 2 |
| Fizz Színhőmérséklet | 4500 |
| Fizz Tápellátás Típusa | AC 220-240 V |
| Fizz Teljesítmény | 30 |
| Fizz.hu kereskedői termékváltozat azonosító | e1a837a0-a4f6-4011-b9b1-1e77cc887b76 |
| Fizz.hu nettó szállítási költség | 1889.76 |
| Fizz.hu termék azonosító | c0db813c-aed4-4bb7-94f0-e915dbbd5c5f |
| Foglalat | AC |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Garancia | 2 |
| Hagyományos watt megfelelősség | 162 |
| Hálózat | AC 220-240 V |
| Használati útmutató | https://www.asalite.com/shop_ordered/63340/pic/hasznalati-utmutato/White-floodlight-fenyveto-hasznalati-web.pdf - LED Reflektor |
| IP védettség | IP 65 |
| Ki-Be kapcsolás száma | 12500 |
| Megfelelőségi nyilatkozat | https://www.asalite.com/shop_ordered/63340/pic/ek-nyilakozat/Megfelelosegi-nyilatkozat-LED-Reflektor-2.pdf - LED Reflektor |
| Méret | 148 x 121 x 28 |
| Színhőmérséklet | 4500 |
| Színvisszaadási tényező (Ra) | >80 |
| Tápkábel hossza | 35 |
| Technikai adatlap | https://www.asalite.com/shop_ordered/63340/pic/technikai-adatlap/Mennyezeti_lampa/ASAL0295.pdf - LED Reflektor |
| Technológia | SMD LED |
| Teljesítmény | 30 |
| Teljesítmény tényező (Pf) | >0,9 |
| Termék anyaga | üveg/alumínium |
| Termék formája | reflektor |
| Termék súlya | 360 |
| Termék színe | fehér |
| Üzemi hőmérséklet | -15 °C- +50 °C |
| Világítási szög | 120 |

