Leírás és Paraméterek
Az Asalite LED Mennyezeti Lámpák a jó minőségű és megbízható LED-chipeknek és drivernek, valamint a modern négyzet formának és a csillagmintás búrának köszönhetően dekoratív és hosszú távú megoldást jelentenek a lakásának egyenletes, esztétikus és a szemnek is kellemes megvilágítására. A CCT-s (változtatható színhőmérsékletű) Mennyezeti Lámpáknak 3000K és 6500K között a színhőmérséklete és a fényereje is egyaránt fokozatmentesen állítható a csomagolásban található távirányítóval.
A 72W teljesítményű Asalite LED Mennyezeti Lámpa piaci átlag feletti, 6120 lumen fényerőt biztosít 120°-os beterítési szögben, ami a 612 W-os hagyományos fényforrásnak felel meg.
Az energiahatékonysági szempontból "F" besorolású Asalite LED Mennyezeti Lámpák nem csupán környezetvédelmi szempontból megtérülő energiafogyasztást kínálnak, hanem hosszú, akár 25000 üzemórát jelentő élettartamra is képesek. A megbízható működést két év gyártói garancia támasztja alá.
Az Asalite LED mennyezeti lámpákra a sokrétű funkcionalitás mellett az exkluzív külsőbe burkolt megbízható minőség jellemző. Felhelyezésük rendkívül egyszerű. Az optimális hely kiválasztása után a plafonba fúrt lyukba három tiplit kell helyezni, majd a csavarok segítségével rögzíthető a termék. Ezután következik a vezetékek bekötése, ami kizárólag lekapcsolt biztosíték mellett ajánlott. A termék bekötését minden esetben szakember végezze.
Ezután már csak az áram visszakapcsolása következik, és a mennyezeti lámpa működésbe is léphet, fénybe borítva a kiválasztott helyiséget.
| Búra színe | opál |
| Cikkszám | ASAL0197 |
| Csomagolási egység | 1db, 8db/karton |
| Dimmelhető | igen |
| EAN kód | 5999565664190 |
| Élettartam | 25000 |
| Energiaosztály | F |
| Fényáram | 6120 |
| Fényhasznosítás | 85 |
| Fényszín | változtatható színhőmérséklet CCT |
| Fizz.hu kereskedői termékváltozat azonosító | 10ac8e49-f5b7-4090-9365-0806b7fe86d5 |
| Fizz.hu nettó szállítási költség | 1889.76 |
| Fizz.hu termék azonosító | 4ef5b3aa-751f-41b1-bac8-942224e12216 |
| Foglalat | AC |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Garancia | 2 |
| Hagyományos watt megfelelősség | 612 |
| Hálózat | AC 220-240 V |
| IP védettség | IP 20 |
| Ki-Be kapcsolás száma | 12500 |
| Méret | 432 x 432 x 73 mm |
| Színvisszaadási tényező (Ra) | >80 |
| Tartozék | távirányító |
| Technológia | SMD LED |
| Teljesítmény | 72 |
| Teljesítmény tényező (Pf) | >0,9 |
| Termék anyaga | fém/műanyag |
| Termék formája | négyzet |
| Termék mintája | csillag |
| Termék súlya | 1000 |
| Termék színe | fehér |
| Világítási szög | 120 |

