Leírás és Paraméterek
A LED fényforrásokat tartalmazó Asalite LED Mennyezeti Lámpa a jó minőségű és megbízható Led-chipeknek és drivernek, valamint az elegáns kerek formának és az opál búrának köszönhetően dekoratív és hosszú távú megoldást jelentenek a lakásának egyenletes, esztétikus és a szemnek is kellemes megvilágítására.
A 12W teljesítményű Asalite LED Mennyezeti Lámpa piaci átlag feletti, 1050 lumen fényerőt biztosít 120°-os beterítési szögben, ami a 65W-os hagyományos fényforrásnak felel meg.
Az energiahatékonysági szempontból "F" besorolású Asalite LED Mennyezeti Lámpák nem csupán környezetvédelmi szempontból megtérülő energiafogyasztást kínálnak, hanem hosszú, akár 25000 üzemórát jelentő élettartamra is képesek. A megbízható működést két év gyártói garancia támasztja alá.
Az Asalite LED mennyezeti lámpákra a sokrétű funkcionalitás mellett az exkluzív külsőbe burkolt megbízható minőség jellemző. Felhelyezésük rendkívül egyszerű. Az optimális hely kiválasztása után a plafonba fúrt lyukba három tiplit kell helyezni, majd a csavarok segítségével rögzíthető a termék. Ezután következik a vezetékek bekötése, ami kizárólag lekapcsolt biztosíték mellett ajánlott. A termék bekötését minden esetben szakember végezze.
Ezután már csak az áram visszakapcsolása következik, és a mennyezeti lámpa működésbe is léphet, fénybe borítva a kiválasztott helyiséget.
| Búra színe | opál |
| Cikkszám | ASAL0181 |
| Csomagolási egység | 1db, 8db/karton |
| Dimmelhető | nem |
| Doboz hosszúsága | 26.5 |
| Doboz magassága | 26.5 |
| Doboz szélessége | 6.5 |
| EAN kód | 5999565663872 |
| Élettartam | 25000 |
| Energiaosztály | F |
| Fényáram | 1050 |
| Fényhasznosítás | 86 |
| Fizz Garancia | 2 |
| Fizz Színhőmérséklet | 3000 |
| Fizz Tápellátás Típusa | AC 170-265 V |
| Fizz Teljesítmény | 12 |
| Fizz.hu kereskedői termékváltozat azonosító | 0df2c3a9-34b0-466b-8fce-a68aebb8d7f0 |
| Fizz.hu nettó szállítási költség | 1889.76 |
| Fizz.hu termék azonosító | c17cc347-ae5f-43c8-83a3-9d24b8eed629 |
| Foglalat | AC |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Garancia | 2 |
| Hagyományos watt megfelelősség | 65 |
| Hálózat | AC 170-265 V |
| Használati útmutató | https://www.asalite.com/shop_ordered/63340/pic/hasznalati-utmutato/hasznalati-utmutato-ip20-mennyezeti-lampa.pdf - Használati útmutató |
| IP védettség | IP 20 |
| Jótállási jegy | https://asalite.unas.hu/shop_ordered/63340/pic/jotallasi-jegy/jotallasi-jegy.pdf?_ga=2.70833552.1093716367.1667394861-1789417818.1638348381 - Jótállási jegy |
| Ki-Be kapcsolás száma | 12500 |
| Megfelelőségi nyilatkozat | https://www.asalite.com/shop_ordered/63340/pic/ek-nyilakozat/megfelelosegi-nyilatkozat-ip20-mennyezeti-lampa.pdf - IP20 Mennyezeti Lámpa |
| Méret | 255 x 60 mm |
| Színhőmérséklet | 3000 |
| Színvisszaadási tényező (Ra) | >80 |
| Technikai adatlap | https://www.asalite.com/shop_ordered/63340/pic/technikai-adatlap/Mennyezeti_lampa/ASAL0181_HUN.pdf - LED Mennyezeti Lámpa |
| Technológia | SMD LED |
| Teljesítmény | 12 |
| Teljesítmény tényező (Pf) | >0,5 |
| Termék anyaga | fém/műanyag |
| Termék formája | kerek |
| Termék súlya | 250 |
| Termék színe | fehér |
| Világítási szög | 120 |

