Leírás és Paraméterek
A Premium Asalite Quality logóval ellátott termékeket kimagasló minőség és anyaghasználat, valamint hosszú távú megbízhatóság jellemzi, funkcionalitásukat tekintve pedig rendkívül innovatívnak számítanak.
Az Asalite Akkumulátoros Kempinglámpa+Rovarcsapda öt különböző funkciójának köszönhetően széleskörű felhasználásra javasolt. Irányfény módja lehetővé teszi egy konkrét célpont koncentrált megvilágítását, a széles világító felület pedig két különböző fényerőben is használható. További hasznos funkció az SOS-mód, ami nem várt helyzetekben jelenthet segítséget.
Az ötödik, rovarcsapda funkció bizonyított hatékonysága miatt az Asalite Kempinglámpa+Rovarcsapda otthoni használat mellett nagyon kedvelt kirándulók, kempingezők, horgászok és vadászok körében is. Mivel a lámpa kialakításában a praktikusság játszotta az egyik főszerepet, a takarítása rendkívül egyszerű, ugyanis a felülete lemosható.
Beépített Power Bank funkciójának köszönhetően akár mobiltelefont is lehet tölteni az Asalite Akkumulátoros Kempinglámpa+Rovarcsapda felületéről. A termék tetején elhelyezett akasztók megkönnyítik a termék elhelyezését.
A lámpa maximum fényereje a 350 lument is eléri, irányított fényű módban pedig 100 méteres a hatótávolsága. Erős akkumulátorkapacitásának köszönhetően akár a 16 órás üzemidőt is elérheti.
| Akkumulátor típusa | 1 x 18650 Li-ion / 3,7 V (2200 mAh) |
| Cikkszám | ASAL0242 |
| Csomagolási egység | 1db, 50db/karton |
| Doboz hosszúsága | 9 |
| Doboz magassága | 14 |
| Doboz szélessége | 9 |
| EAN kód | 5999565662998 |
| Élettartam | 100000 |
| Fényáram | 350 |
| Fizz Garancia | 1 |
| Fizz Tápellátás Típusa | AC 100-240 V |
| Fizz Teljesítmény | 4.5 |
| Fizz.hu kereskedői termékváltozat azonosító | 6b0efc8c-10f0-4488-b9c9-217e19e041fa |
| Fizz.hu nettó szállítási költség | 1889.76 |
| Fizz.hu termék azonosító | a0ce04a9-fc48-47ce-9c7e-2978ec7f996f |
| Funkció | kemping lámpa mód: maximum fényerő / minimum fényerő, irányfény/ SOS/ szúnyogírtó UV |
| Garancia | 1 |
| Hálózat | AC 100-240 V |
| IP védettség | IPX6 |
| Jótállási jegy | https://asalite.unas.hu/shop_ordered/63340/pic/jotallasi-jegy/jotallasi-jegy.pdf?_ga=2.70833552.1093716367.1667394861-1789417818.1638348381 - Jótállási jegy |
| Megfelelőségi nyilatkozat | https://asalite.unas.hu/shop_ordered/63340/pic/ek-nyilakozat/megfelelosegi-nyilatkozat-led-lampa.pdf?_ga=2.143989749.1910298029.1660648504-1789417818.1638348381 - LED Akkumulátoros Lámpa |
| Méret | 90 x 135 mm |
| Prémium | 1 |
| Tartozék | USB töltőkábel, 1 db 18650 Asalite akkumulátor |
| Technikai adatlap | https://www.asalite.com/shop_ordered/63340/pic/technikai-adatlap/Lampak/ASAL0242-adatlap.pdf - LED Camping Lamp |
| Technológia | 3W COB OSRAM LED / 9 x 0,5W SMD LED / 5 x 0,5W UV LED |
| Teljesítmény | 4.5 |
| Termék anyaga | műanyag |
| Termék súlya | 240 |
| Termék színe | zöld/szürke/fehér |
| Töltés | újratölthető |
| Töltő | 5V 1A |
| Üzemidő | Kemping lámpa mód max: 8 óra / min: 16 óra, Irányfény mód: 10 óra, SOS mód: 9 óra, Szúnyogírtó UV mód: 12 óra |
| Világítási távolság | max: 100 m |

