Leírás és Paraméterek
Az Asalite márka a Speciális Izzók esetében is a magas minőség és a hosszú távú megbízhatóság kombinációjára kínál megoldást.
Az Asalite 25W Sütő Izzó sütő berendezések világításához használt fényforrás. A termék E14-es foglalattal rendelkezik, teljesítménye 25W, amihez 150 lumen fényerősség párosul, színhőmérséklete pedig meleg fehér, 2200 Kelvin. Mérete a piaci igényekhez igazodva 22x49mm, világítási szöge 360°, élettartama pedig kifejezetten magas, eléri az 1000 órát.
| Búra színe | áttetsző |
| Cikkszám | ASAL0038 |
| Csomagolási egység | 1db, 50db/doboz |
| Dimmelhető | igen |
| Doboz hosszúsága | 2.5 |
| Doboz magassága | 6 |
| Doboz szélessége | 2.5 |
| EAN kód | 5999886547646 |
| Élettartam | 1000 |
| Energiaosztály | G |
| Fényáram | 150 |
| Fényhasznosítás | 6 |
| Fizz Színhőmérséklet | 2200 |
| Fizz Tápellátás Típusa | AC 220-240 V |
| Fizz Teljesítmény | 25 |
| Fizz.hu kereskedői termékváltozat azonosító | 7485c96c-7ef8-4a99-96e6-21f1b6b799de |
| Fizz.hu nettó szállítási költség | 1889.76 |
| Fizz.hu termék azonosító | ad3b88c1-3f45-4a17-9350-3cc0a108d1c0 |
| Foglalat | E14 |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Hálózat | AC 220-240 V |
| IP védettség | IP 20 |
| Ki-Be kapcsolás száma | 4000 |
| Megfelelőségi nyilatkozat | https://shop.unas.hu/shop_ordered/63340/pic/ek-nyilakozat/Megfelelossegi-nyilatkozat-Specialis-Izzok-2.pdf - Speciális Izzó |
| Méret | 22 x 49 mm |
| Színhőmérséklet | 2200 |
| Technikai adatlap | https://shop.unas.hu/shop_ordered/63340/pic/technikai-adatlap/Specialis_izzo/ASAL0038-3.pdf - Special |
| Technológia | Hagyományos Wolfram |
| Teljesítmény | 25 |
| Termék anyaga | fém/üveg |
| Termék formája | rúd |
| Termék súlya | 8 |
| Termék színe | áttetsző |
| Üzemi hőmérséklet | +300°C |
| Várható beérkezés: | 2026.05.26. |
| Világítási szög | 360 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

