Leírás és Paraméterek
Az Asalite márkanévvel ellátott termékeket magas minőség és anyaghasználat, valamint hosszú távú megbízhatóság jellemzi.
Az Asalite 18650 Li-ion Akkumulátor túltöltés és kisütés elleni védelemmel van ellátva valamint robbanást megelőző szellőzőnyílással.
| Akkumulátor típusa | 2 x 18650 (2200 mAh) |
| Cikkszám | ASAL0238 |
| Csomagolási egység | 2db/bliszter, 40db/doboz |
| Doboz hosszúsága | 8 |
| Doboz magassága | 13 |
| Doboz szélessége | 3 |
| EAN kód | 5999565665012 |
| Elem típusa | 2 x 18650 |
| Élettartam | 500 |
| Feszültség | 3,7 V |
| Fizz Garancia | 1 |
| Fizz.hu kereskedői termékváltozat azonosító | 88ba2709-6290-4b4d-aecc-8194e81bfd62 |
| Fizz.hu nettó szállítási költség | 1889.76 |
| Fizz.hu termék azonosító | e19aeb85-a042-4ccf-b981-7495d7eb351a |
| Garancia | 1 |
| Méret | 18,6 x 69 mm |
| Termék súlya | 50 |
| Termék színe | kék |
| Töltés | újratölthető |
| Töltés áramerőssége | minimum: 1A, maxiumum: 2A |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

