Leírás és Paraméterek
Baseus MagPro autós tartó 15W Qi2.0 induktív töltővel (fekete)
A Baseus MagPro tartó 15W-os maximális vezeték nélküli töltést kínál, így nem kell túl sokat várnia, amíg a felszerelése készen áll az indulásra. Ráadásul iOS és Android rendszerrel is kompatibilis, és a tartó felszerelése sem okoz majd gondot. Ráadásul a speciális kampók stabilitást biztosítanak, ugyanakkor megvédik a szellőzőrácsot a sérülésektől.
Kényelmes töltés
Töltse készülékét utazás közben az autóban, és ne aggódjon a lemerült akkumulátor miatt. A tartó támogatja a vezeték nélküli töltést, és ehhez 5/7,5/10/15 watt teljesítményt használ. Ráadásul a Baseus MagPro Qi2 tanúsítvánnyal rendelkezik, és számos biztonsági funkcióval védi okostelefonját a sérülésektől.
Stabilitás - az okostelefon biztonsága
Ne félj attól, hogy készüléked megsérül. A tartó 11 N mágnessel van felszerelve, így stabilitást és biztonságot nyújt. Ideális iPhone 15-12 sorozatú és régebbi modellekhez, valamint Android okostelefonokhoz. Ebben az esetben rögzítsen egy fémgyűrűt (tartozék) az okostelefonhoz, vagy használjon mágneses tokot.
Tartalmazza a
- autós tartó
- mágneses gyűrű
- USB-A USB-C kábelre
- USB-C-USB-C kábel
- alkohollal átitatott törlőkendő
- antisztatikus matrica
- felhasználói kézikönyv
| Gyártó | Baseus |
|---|---|
| Gyártó kód | C40164100121-01 |
| Modell | CW04 |
| Szín | fekete |
| Anyag | ABS, PC |
| Súly | kb. 130 g |
| Bemeneti feszültség | 5V/2.4A, 9V/2.23A, 12V/1.67A |
| Vezeték nélküli töltés | 5/7.5/10/15 W |
| Méretek | 125 x 58 mm |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 15,00 |
| Box width | 9,50 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/car_accessories/sg_car_accessories_phone_holders.pdf |
| Gross weight | 350 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/Baseus/6932172652630 |
| HS Code | 8504409590 |
| Legutóbbi szállítás | 17.03.2025 |
| Mennyiség dobozonként | 80 db. |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | C40164100121-01 |
| Net weight | 130 |
| Rögzítés módja | A szellőzőnyílásra |
| Szerelés típusa | Mágneses |
| Színes | ezüst |

