Leírás és Paraméterek
| Név | AUX Freematch Casette Pro |
| Cikkszám | KSZKLM6301MB |
| Névleges hűtési teljesítmény | 3,6 kW |
| Névleges fűtési teljesítmény | 3,9 kW |
| Teljesítményfelvétel - hűtés | 0,07 kW |
| Teljesítményfelvétel - fűtés | 0,07 kW |
| Egység mérete ( szé x ma x mé ) | 570 x 260 x 570 mm |
| Panelméret ( szé x ma ) | 650 x 650 mm |
| Raszterméret ( szé x ma ) | 590 x 590 mm |
| Átlagos hangnyomás értéke | 45 dB |
| Jótállás | 3+2 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

