Leírás és Paraméterek
Avatto CMS16-RF-1 intelligens WIFI+RF függönymodul.
Az Avatto CMS16-RF-1 egy intelligens eszköz, amely lehetővé teszi, hogy kényelmesen kezelje függönyei és drapériái meghajtását az alkalmazásról vagy a távirányítóról. Az olyan funkciókkal, mint az ütemezés, a visszaszámlálás és a ciklus üzemmód, teljes mértékben a nap ritmusához igazíthatja függönyei működését, automatikusan kinyitva azokat reggel és bezárva őket este. A hivatalos Tuya WiFi modul stabil kapcsolatot és integrációt biztosít a népszerű intelligens otthoni rendszerekkel.

Teljes körű hang- és távirányítás
A készülék támogatja a hangvezérlést az Amazon Alexa, a Google Home és a Yandex Alice segítségével, így a függönyöket kéz nélkül kezelheti, és megszakíthatja a pihenés pillanatát. A mobilalkalmazáson keresztüli vezérlés mellett az RF távirányító támogatása is elérhető, ami növeli a kényelmet, és lehetővé teszi, hogy okostelefon nélkül is használhassa a készüléket.

Sokoldalúság és egyszerű telepítés
Az ultrakompakt kialakításnak köszönhetően a modul kompatibilis a függönykapcsolók beépítési dobozainak 98%-ával, anélkül, hogy a meglévő beépítésbe bele kellene avatkoznia. A készülék egy vagy két motor vezérlését támogatja, így ideális mind az egyszerűbb, mind az összetettebb automatikus függönyrendszerekhez. Válassza az intelligens megoldásokat, és válassza az Avatto CMS16-RF-1-et még ma!

| Gyártó | Avatto |
|---|---|
| Modell | CMS16-RF-1 |
| Függöny modul | Wi-Fi 1/2 gang |
| Feszültség | AC100-240V 50/60Hz |
| Max. terhelés | 3A |
| Működési frekvencia | 2,412 GHz-2,484 GHz |
| Rádiófrekvencia | 433 MHz |
| Üzemi hőmérséklet | -10°C + 40°C |
| Protokoll | WIFI IEEE 802.11b/g/n |
| Működési tartomány | <100 m |
| Méretek | 39 x 39 x 19,4 mm |
| IP védelmi osztály | IP20 |
| Tanúsítványok | CE ROHS |
| Kompatibilitás | Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice, Smart Life, Tuya |
| Adatok generálásáról szóló információk | https://dataact.innpro.pl/avatto/6976037362104 |
| App | Tuya Smart Life |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 5,50 |
| Box width | 5,00 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/smarthome/sg_smarthome_controls.pdf |
| Gross weight | 50 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/Avatto/6976037362104 |
| HS Code | 8543709099 |
| Kategória | Redőnyvezérlők |
| Mennyiség dobozonként | 300 db. |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | CSM16-RF-1 |
| Net weight | 33 |

