Leírás és Paraméterek
Avatto WOT20-FR intelligens konnektor
Az Avatto WOT20-FR egy modern, falba süllyeszthető konnektor, amely lehetővé teszi a csatlakoztatott eszközök kényelmes vezérlését okostelefonról vagy hangparancsokkal. A modell a Smart Life és a Tuya Smart alkalmazásokkal működik, a Google Home-mal és az Amazon Alexával való kompatibilitásának köszönhetően pedig a világítás, az elektronikai eszközök és más otthoni készülékek gyors vezérlése lehetséges, kézi kapcsolás nélkül.

Beépített USB-C port és stabil Wi-Fi kapcsolat
A konnektor 9 V/2,2 A és 12 V/1,67 A töltést támogató USB Type-C porttal van felszerelve, amely lehetővé teszi a kompatibilis eszközök kényelmes töltését további töltők használata nélkül. A 2,4 GHz-es Wi-Fi kapcsolat biztosítja a stabil kommunikációt az alkalmazással, valamint a távvezérlési funkciókhoz való gyors hozzáférést és az eszközök más felhasználókkal való megosztását.

Biztonságos kialakítás modern telepítésekhez
A WOT20-FR modell legfeljebb 16 A és 3200 W terhelésű eszközöket támogat. A kialakítás süllyesztett szerelésre szolgál, fázis-, null- és földvezeték használatával. A készülék megfelel az EU 2014/53/EU irányelvnek, és rendelkezik a vonatkozó biztonsági tanúsítványokkal.

A csomag tartalma
- Intelligens csatlakozó
- Felhasználói kézikönyv
Műszaki adatok
| Gyártó | Avatto |
|---|---|
| Modell | WOT20-FR |
| Csatlakozás | 2,4 GHz-es Wi-Fi |
| Kompatibilitás | Smart Life, Tuya Smart, Google Home, Amazon Alexa |
| Üzemi feszültség | 120–240 V váltakozó áram, 50/60 Hz |
| Maximális áramerősség | 16 A |
| Maximális teljesítmény | 3200 W |
| Töltőport | USB Type-C |
| USB-töltési paraméterek | 9 V/2,2 A, 12 V/1,67 A |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Megfelelés | 2014/53/EU irányelv |
| AC aljzatok száma | 1 |
| Adatok generálásáról szóló információk | https://dataact.innpro.pl/AVATTO/084520 |
| Aljzatok száma | 3 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 10,00 |
| Box width | 8,50 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/smarthome/sg_smarthome_actuators.pdf |
| Gross weight | 200 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/AVATTO/084520 |
| Kapacitás (Wh) | 2.2 |
| Kimeneti teljesítmény (W) | 3200 |
| Legutóbbi szállítás | 04.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | WOT20-FR |
| Net weight | 185 |
| Típus | Plug-in |
| Túlfeszültség elleni védelem | Igen |
| Wi-Fi | Igen |

