Leírás és Paraméterek
Uni-T UT658A USB-tesztelő
Az Uni-T UT658A egy kompakt USB-tesztelő, amelyet töltők, hordozható akkumulátorok, USB Type-A kábelek és egyéb tápegységek paramétereinek figyelemmel kísérésére terveztek. A készülék méri a feszültséget, az áramot, az energiát, a kapacitást, az ekvivalens áramköri ellenállást, valamint a D+ és D- vonalak feszültségét, lehetővé téve a tesztelt kiegészítő áramellátásának minőségének és állapotának gyors felmérését. Ez egy praktikus eszköz szervizeléshez, mérnöki munkához és a berendezések mindennapi teszteléséhez.

Főbb mérési értékek kézre eső formában
Az UT658A modell támogatja az USB Type-A portokat, valamint a 2.0 és 3.0 protokollokat, 4–24 V DC feszültségmérést és 0,05–3 A DC árammérést kínálva. A készülék emellett lehetővé teszi a 99 999 mAh-ig terjedő kapacitás, az 1 000 Wh-ig terjedő energia, az 1–480 Ω közötti ekvivalens áramköri ellenállás, valamint a 3,3 V-ig terjedő D+ és D- feszültségek figyelemmel kísérését. A QC 3.0 protokoll támogatása növeli a tesztelő hasznosságát a gyors töltésű eszközökkel való munkavégzés során.

Kényelmes adatnaplózás és kompakt kialakítás
Az UT658A lehetővé teszi akár 10 adatsor mentését, maximális rögzítési idővel 99 óra 59 perc 59 másodpercig, 1 másodperces felbontással. A legfontosabb paraméterek egyidejű képernyőn való megjelenítése megkönnyíti a napi munkát és felgyorsítja az eredmények elemzését. A modell súlya 50,6 g, méretei 93 × 45 × 13 mm, így jelentősen kompaktabb, ami kiválóan alkalmassá teszi gyors diagnosztikai eszközként.

A készlet tartalma
- USB-tesztelő
- Használati útmutató
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | UT658A |
| Típus | USB-tesztelő |
| Bemeneti és kimeneti portok | USB Type-A |
| Adat- és töltési protokoll | 2.0 / 3.0 |
| Feszültségtartomány | 4~24 V DC |
| Feszültségfelbontás | 0,01 V |
| Áramtartomány | 0,05~3 A DC |
| Áramban felbontás | 0,01 A |
| Kapacitás | 0~99999 mAh |
| Kapacitás felbontás | 1 mAh |
| Energia | 0~1000 Wh |
| Áramkör ekvivalens ellenállás mérése | 1~480 Ω |
| USB adatkábel D+ feszültség | 0~3,3 V |
| USB adatkábel D- feszültség | 0~3,3 V |
| Adattárolás | 10 készlet |
| Maximális rögzítési idő | 99 óra 59 perc 59 másodperc |
| Időfelbontás | 1 másodperc |
| Gyors töltési protokoll | QC 3.0 |
| Szín | Fehér |
| Súly | 50,6 g |
| Méretek | 93 mm x 45 mm x 13 mm |
| Tanúsítványok | CE, UKCA |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 60 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750565872 |
| HS Code | 9030337000 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | UT658A |
| Net weight | 56 |

