Leírás és Paraméterek
USB Lightning kábel
A Baseus kábel hossza 200 cm, maximális áramerőssége 1,5 A. A kábel kényelmes használatot és magas funkcionalitást biztosít. Kiváló minőségű anyagokból készült, amelyek biztosítják a termék strapabíróságát. Nejlon anyagból készült, így nem gabalyodik össze. A kábel lehetővé teszi az USB-eszközök és a Lightning bemenettel rendelkező Apple-eszközök közötti töltést és fájlátvitelt. Az alumínium csúcsok, a fonott kábel és a megerősített gumikötés biztosítja a termék tartósságát.

| Gyártó | Baseus |
| Modell | Cafule kábel |
| Termékkód | CALKLF-C19 |
| Anyag | Nejlon, alumínium |
| Csatlakozó | USB, Lightning |
| Maximális átvitel | 480 Mbps |
| Szín | Fekete+piros |
| Hosszúság | 2 m |
| Kimeneti áram | 1,5 A |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 15,50 |
| Box width | 7,50 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 60 |
| Gyors töltési szabvány | Nem |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/baseus/6953156275027 |
| Hossz (cm) | 200 |
| Hossz (m) | 2 |
| Hosszúság | 2m |
| HS Code | 8544429090 |
| Kompatibilitás | Kábelek és töltők |
| Legutóbbi szállítás | 28.11.2024 |
| Mennyiség dobozonként | 80 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 1 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | CALKLF-C19 |
| Net weight | 43 |
| Színes | fekete |
| Töltési teljesítmény (W) | 10 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

