Leírás és Paraméterek
Baseus Cafule 2.4A Lightning USB-kábel 0.5m (szürke-fekete)
A Baseus kábel hossza 50 cm, maximális áramerőssége 2,4 A. A kábel kényelmes használatot és magas funkcionalitást biztosít. Kiváló minőségű anyagokból készült, amelyek nagy strapabírást biztosítanak a terméknek. Nejlon anyagból készült, így nem gabalyodik össze. A kábel lehetővé teszi az USB-eszközök és a Lightning bemenettel rendelkező Apple-eszközök közötti töltést és fájlátvitelt. Az alumínium csúcsok, a fonott borítás és a megerősített gumikötés tartósságot biztosítanak a terméknek.
| Gyártó | Baseus |
| Modell | Cafule kábel |
| Termékkód | CALKLF-AG1 |
| Anyag | Nejlon, alumínium |
| Csatlakozók | USB, Lightning |
| Maximális átviteli sebesség | 480 Mbps |
| Szín | Szürke-fekete |
| Hosszúság | 0,5 m |
| Kimeneti áram | 2,4 A |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 24,00 |
| Box width | 10,00 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 30 |
| Gyors töltési szabvány | Nem |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/Baseus/6953156274938 |
| Hossz (cm) | 50 |
| Hosszúság | 0.5m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 18.11.2024 |
| Mennyiség dobozonként | 100 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | CALKLF-AG1 |
| Net weight | 17 |
| Színes | fekete és szürke |
| Töltési teljesítmény (W) | 10 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

