Leírás és Paraméterek
Baseus Cafule Series kábel
A Baseus CATLJK-A01 USB-C-Lightning kábel lehetővé teszi az Apple készülékek gyors, akár 20 W-os töltését. Támogatja a PD protokollt és kompatibilis többek között az iPhone 12 Series készülékekkel. Kiváló minőségű anyagainak köszönhetően nagyon tartós, a speciális chip pedig biztonságos használatot garantál. Ráadásul a kábel akár 480 MB/sec sebességű azonnali adatátvitelt is lehetővé tesz.

Néhány pillanat alatt feltölti az iPhone készüléket
A gyorstöltés azt jelenti, hogy a kábellel körülbelül 30 perc alatt feltöltheti iPhone-ja akkumulátorának 50%-át. A 18 W-os PD protokollal kompatibilis termék ideális számos különböző Apple okostelefon feltöltéséhez - a 12-es szériától a 6S-ig. Bármilyen telefont is használ, ez a praktikus kiegészítő nem fogja cserben hagyni.

Teljes körű használati biztonság
A kábel csatlakozóinak hőmérséklete állandó, így nem kell aggódnia a túlmelegedés és a telefon akkumulátorának károsodása miatt - még akkor sem, ha töltés közben használja. A használat biztonságát egy speciális chip is fokozza, amely intelligensen igazítja a feszültséget és az áramot a töltendő készülékek típusához, így garantálva azok biztonságát.

Kiemelkedő teljesítmény
A továbbfejlesztett rézmag hihetetlenül hatékony vezető, amely lehetővé teszi a készülékek nagyon gyors feltöltését. A folyamatot a csúcskategóriás, tartós csatlakozó is fokozza, amely tökéletesen illeszkedik az iPhone-portba, és biztonságosan a helyén marad, anélkül, hogy meglazulna vagy kiesne. Ráadásul a gumiból készült kiegészítő védelem megvédi a telefon bemenetét a karcolásoktól.

Gyors töltés, gyors adatátvitel
A Baseus Cafule Series kábele nemcsak a gyors töltésről szól - hanem az azonnali adatátvitelről is. Segítségével akár 480 MB/mp sebességgel is átvihet fájlokat az eszközök között. Többé nem kell a végtelenségig várnia arra, hogy dokumentumai, fényképei vagy videói átmásolódjanak iPhone-járól számítógépére vagy laptopjára - ezzel a funkcionális kiegészítővel ez csak egy pillanatig tart!

Hosszú évekig fogja szolgálni Önt
A termék le fogja nyűgözni tartósságával. Az UV-bevonatú cinkötvözet ellenáll az oxidációnak és a kifakulásnak. Másrészt a fonott nejlon borítás védi a kényes belsejét, és lehetővé teszi az élettartam meghosszabbítását. Meglepetést okoz szilárdságával - a hajlítástól vagy nyúlástól sem kell tartani. Mindez rendkívül ellenállóvá teszi a kopással szemben.

| Gyártó | Baseus |
|---|---|
| Név | Cafule Series USB-C-Lightning kábel |
| Modell | CATLJK-A02 |
| Anyag | Cinkötvözet + nejlon fonás |
| Szín | Fehér |
| Teljesítmény | PD 20W/PD 18W |
| Átviteli sebesség | 480MB/s |
| Hosszúság | 1m |
| Bemeneti interfész | USB-C |
| Kimeneti interfész | Lightning |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 15,50 |
| Box width | 7,50 |
| Csatlakozás típusa | USB-C - Lightning |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 50 |
| Gyors töltési szabvány | Teljesítményszolgáltatás |
| Hossz (cm) | 100 |
| Hossz (m) | 1 |
| Hosszúság | 1m |
| HS Code | 8544429090 |
| Kompatibilitás | Kábelek és töltők |
| Legutóbbi szállítás | 25.09.2024 |
| Mennyiség dobozonként | 80 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | CATLJK-A02 |
| Net weight | 28 |
| Színes | ezüst |
| Töltési teljesítmény (W) | 20 |

