Leírás és Paraméterek
UGREEN CD213 autós töltő, USB + USB-C, 36W (szürke)
A Ugreen CD213 autós töltő megbízható és hatékony megoldás a mobileszközök menet közbeni töltéséhez. Robusztus kialakításával és 12-24 V-os feszültségtartományával tökéletes lesz a különböző járművekhez, a személyautóktól a teherautókig. USB és USB-C portokkal felszerelve 36 W teljesítményt biztosít, hogy gyorsan és hatékonyan töltse az eszközök széles skáláját.
Hatékony töltés
A Ugreen CD213 töltő összesen 36W kimeneti teljesítményt és USB-A és USB-C portokat kínál. A Power Delivery (PD) gyorstöltés támogatásával egy iPhone 8-11 készüléket kb. 30 perc alatt 50%-ra tud feltölteni (MFi tanúsítvánnyal rendelkező Lightning kábellel együtt). Ennek eredményeként jelentősen csökkenti a töltéshez szükséges időt, ami különösen rövid utazások esetén hasznos.
Széles körű kompatibilitás
A Ugreen CD213 a gyorstöltési protokollok széles skálájával kompatibilis, beleértve az Apple Fast Charging, FCP, AFC, QC3.0/4.0 protokollokat, így gyorsan megújíthatja a különböző márkájú készülékek, például az Apple, a Samsung, a Xiaomi és a Huawei energiáját.
Biztonság és megbízhatóság
A Ugreen CD213 töltőt a használat biztonságát szem előtt tartva tervezték. Túláram-, túlmelegedés- és rövidzárlat-védelemmel rendelkezik, így minden helyzetben biztonságos töltést biztosít. A 12-24V bemeneti feszültséggel a töltő számos járműben használható, a személyautóktól a terepjárókig és teherautókig.
Kiváló minőségű kivitelezés
A töltőt magas minőségű kivitelezés jellemzi - jól vezeti el a hőt, ellenáll a karcolásoknak és az oxidációnak. Ráadásul még göröngyös úton is stabilan ül a dokkolóban, így biztosítva a megszakítás nélküli töltést. Ez egy praktikus és tartós kiegészítő, amely minden körülmények között működik.
| Gyártó | Ugreen |
|---|---|
| Modell | CD213 |
| Szín | szürke |
| Interfész | USB, USB-C |
| Tápellátás | 36 W |
| Kimeneti feszültség | USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A; USB-C - 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A |
| Bemeneti feszültség | DC 12-24V |
| Méretek | 66 x 13 mm |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 14,50 |
| Box width | 10,00 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_chargers.pdf |
| Gross weight | 80 |
| HS Code | 8504409590 |
| Mennyiség dobozonként | 216 db. |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | 60980 |
| Net weight | 62 |
| Port típusok | USB-C/ USB-A |

