Leírás és Paraméterek
Kiváló minőségű kivitelezés
A beépített FTDI chipes USB 2.0-RJ45 kábel tökéletes helyettesítője a terjedelmes RS232 (DB-25/DB-9) adapternek. A UGREEN termék ideális több eszköz csatlakoztatásához, és könnyen csatlakoztatható számítógéphez is. A nikkelezett USB-csatlakozó megakadályozza a jel késleltetését és antioxidáns tulajdonságokkal rendelkezik. Ez a lapos kábel könnyen tárolható és nem okoz bosszantó összegabalyodást.
Nagyfokú sokoldalúság
A CM204 kábel teljes mértékben kompatibilis a 32 bites és 64 bites operációs rendszerekkel, mint például a Windows, a Mac OS és a Linux. Támogatja a Plug and Play funkciót a Windows 8/10 és a Mac OS rendszerekben, Microsoft (HCL) tanúsítvánnyal. A termék kiemelkedik széles körű alkalmazási lehetőségeivel is, olyan eszközökkel, mint LAN-vezérlők, útválasztók, kapcsolók, konzolportok a Cisco, Ubiquiti, Juniper, Fortigate, Mikrotik, Tp-Link, Huawei, HP ProCurce stb. gyártóktól.
Stabil kapcsolat
A beépített FTDI chip stabil kapcsolatot és széles körű kompatibilitást biztosít számos eszközzel. Az ESD védi az eszközt az RJ-45 DTE pinoutok RTS(1), DTR(2), TXD (3), GND(4), GND(5), RXD (6), DSR(7), CTS(8). Mindez kivételes kényelmet és biztonságot biztosít ennek a praktikus kábelnek a használata során.
| Gyártó | UGREEN |
|---|---|
| Név | UGREEN USB-RJ45 konzolkábel 1,5 m |
| Modell | CM204, RS232 |
| Átviteli sebesség | 75-115200 bit/s |
| Csatlakozó | USB, Ethernet RJ45 |
| Anyag | PVC |
| Hossz | 1,5 m |
| Szín | Fekete |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 11,50 |
| Box width | 10,50 |
| Csatlakozás típusa | USB-A - RJ45 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_cables.pdf |
| Gross weight | 80 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UGREEN/6957303857739 |
| Hosszúság | 1.5m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 19.02.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 110 db. |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | 50773 |
| Net weight | 64 |
| Színes | ezüst |

