Leírás és Paraméterek
UGREEN FitBuds WS213 vezeték nélküli fülhallgató (fekete)
A UGREEN FitBuds WS213 vezeték nélküli fülhallgatót igényes felhasználók számára készítették. A dinamikus, 11 × 18 mm-es biomembrános meghajtók mély basszusokat, tiszta közepeket és kristálytiszta magasak hangokat biztosítanak. Négy zajszűrő mikrofon garantálja a kiváló minőségű beszélgetéseket, az AdaptiveFit™ technológia pedig stabil és kényelmes illeszkedést biztosít a fülben - még intenzív tevékenység közben is. Mindezek tetejébe akár 28 órás üzemidő a tokkal együtt, gyorstöltés, Bluetooth 6.0 0,06 másodperces késleltetéssel játékmódban, térhatású hangzás és IPX5 vízállóság is jár.
Erőteljes és tiszta hangzás
A dinamikus 11 × 18 mm-es biomembrán meghajtók gazdag, részletes hangzást biztosítanak, éles basszusokkal és tiszta magas hangokkal. Az UGREEN Hi-Pure Sound technológiája prémium hangzást garantál - akár zenét hallgat, akár filmet néz.
Merüljön el a térhatású hangzásban!
A fülhallgató támogatja a sztereó térhatású hanghatásokat, amelyek mélységet és valósághűséget kölcsönöznek a zenének és a filmeknek. Ez lehetővé teszi, hogy úgy érezze, mintha a cselekmény középpontjában lenne, függetlenül attól, hogy mit hallgat.
Kivételes hívásminőség
A környezeti zajszűréssel ellátott 4 mikrofonnal a fülhallgató minden helyzetben kristálytiszta hangot biztosít. A telefonhívások vagy videókonferenciák zajos környezetben is tiszták maradnak.
Hosszú üzemidő
A hardver akár 8 órányi használatot biztosít egyetlen feltöltéssel, a töltőtokkal pedig akár 28 órát. Emellett a gyorstöltési funkciónak köszönhetően mindössze 10 perc töltés után 2 órányi lejátszási idő áll rendelkezésre. Nem kell sokáig megválnia kedvenc dalaitól!
Teljes körű vezérlés az alkalmazásban
A UGREEN alkalmazással további funkciókhoz is hozzáférhet - ellenőrizheti a töltöttségi szintet, megtalálhatja a fülhallgatót, módosíthatja az EQ beállításokat vagy bekapcsolhatja a térhatású hangzást.
Tökéletes játékhoz
A 0,06 másodperces késleltetésű játékmód lehetővé teszi, hogy zavartalanul élvezhesse a játékot. Minden hanghatás valós időben jut el Önhöz, ami előnyt jelent a dinamikus online játékokban.
Stabil kapcsolat interferencia nélkül
A fülhallgató Bluetooth 6.0 technológiát használ, amely 90%-kal gyorsabb átvitelt biztosít, mint az előző generáció. Így stabil és gyors, késleltetés nélküli kapcsolatra számíthat. A kettős csatlakozási funkció lehetővé teszi, hogy a fülhallgató egyszerre két eszközhöz is csatlakozzon. Könnyedén válthat laptopja és okostelefonja között - anélkül, hogy meg kellene szakítania a kapcsolatot.
Időjárásálló
Az IPX5 minősítés megerősíti a fülhallgató fröccsenéssel és izzadsággal szembeni ellenállását. A UGREEN FitBuds WS213 tökéletes az edzésekhez és az esős napokra.
| Gyártó | Ugreen |
|---|---|
| Modell | FitBuds WS213 |
| Gyártói kód | 65655 |
| Bluetooth verzió | 6.0 |
| Hatótávolság | 10 m (akadálytalanul) |
| Kodekek | AAC / SBC |
| Töltőport | USB-C |
| A fülhallgató akkumulátor kapacitása | 60 mAh |
| A tok akkumulátorának kapacitása | 500 mAh |
| Töltési bemenet | 5 V = 1 A |
| Töltési idő | Körülbelül 1,5-2 óra |
| Működési idő | Legfeljebb 28 óra (tokkal együtt) Legfeljebb 8 óra (egyetlen töltéssel) |
| Vízállóság | IPX5 |
| Súly | 8,7 g (egy fülhallgató) |
| A tok méretei | 77,5 × 66 × 26,8 mm |
| A fülhallgató méretei | 34,3 × 54,5 mm |
| Szín | Fekete |
| Bluetooth verzió | 6.0 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 14,50 |
| Box width | 9,50 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/audio/sg_audio_headphones.pdf |
| Gross weight | 170 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UGREEN/6941876266555 |
| HS Code | 8518300090 |
| Legutóbbi szállítás | 25.03.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 77 db. |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | 65655 |
| Net weight | 166 |
| Színes | fekete |

