Leírás és Paraméterek
UGREEN HD165 HDMI hosszabbító kábel, 8K, 0,15m
Maximalizálja a berendezésében rejlő lehetőségeket a UGREEN HDMI hosszabbítójával. A 0,15 m-es kábel Ultra HD 8K felbontású videót biztosít 60 Hz-es frissítési frekvenciával. Az akár 48 Gbps jelátviteli sávszélességnek köszönhetően élvezheti a zökkenőmentes átvitelt, a Dolby hangszabvány támogatása pedig lehetővé teszi, hogy a vetítések és a játék során álmai merítését érje el.

Felejthetetlen vizuális élmény
A UGREEN segítségével egyenesen az akció közepébe kerülhet. A bővítő támogatja az olyan fejlett technológiákat, mint a VRR (változó frissítési frekvencia), ALLM (automatikus alacsony késleltetési mód), QMS (gyors médiaváltás) és QFT (gyors képkockaszállítás), így biztosítva a maximális vizuális gördülékenységet és elmélyülést játék, filmnézés vagy más multimédiás tartalmak élvezete közben.

Örömteli hangzás
A fejlett hangmegoldásoknak köszönhetően minden hang, hanghatás és a legapróbb részlet is teljes mértékben kiemelésre kerül, hogy felejthetetlen élményt nyújtson. A UGREEN extender támogatja a Dolby audio szabványt, amely kristálytiszta és részletgazdag hangzást garantál. Ez elrepíti Önt a virtuális valóság világába, és egyedülálló pillanatokat élhet át a vetítés során!

Széles körű kompatibilitás
Használja ki eszközeinek teljes potenciálját a UGREEN extenderrel. Sikeresen csatlakoztathatja konzolhoz, például PS5/PS4/PS3, Xbox Series X, Nintendo Switch, de laptophoz vagy asztali számítógéphez, TV-hez, médialejátszóhoz, monitorhoz vagy projektorhoz is. A lehetőségek valóban sokrétűek!

Robusztus kialakítás
A UGREEN extender a tartósságot szem előtt tartva készült. Szigorú teszteken esett át, bizonyítva ellenállóképességét minden sérüléssel szemben. A ház kiváló minőségű alumíniumból készült, a csatlakozókat pedig nikkelréteggel vonták be - mindez nagy tartósságot jelent.

| Gyártó | UGREEN |
|---|---|
| Modell | HD165 |
| Gyártói kód | 15518 |
| Típus | HDMI - HDMI |
| Felbontás | Ultra HD 8K 60 Hz-es frissítési frekvenciával |
| Átviteli sebesség | 48 Gbps |
| Támogatott technológiák | Dolby audio, VRR, ALLM, QMS, QFT |
| Kompatibilitás | PS5/PS4/PS3, Xbox Series X, Nintendo Switch, laptop, asztali számítógép, TV Box, HD lejátszó, TV Stick, monitor, HDTV, kivetítő |
| Hosszúság | 0,15 m |
| Egyéb | HDMI 2.1 kompatibilitás |
| Bemenetek | HDMI 2.0 |
| Box height | 0,50 |
| Box length | 19,00 |
| Box width | 13,50 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_cables.pdf |
| Gross weight | 30 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/ugreen/6941876215188 |
| Hossz (cm) | 1.5 |
| Hosszúság | 0.15m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 22.12.2025 |
| Mennyiség dobozonként | 500 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 15518 |
| Net weight | 30 |

