Leírás és Paraméterek
UGREEN HiTune Max 5C vezeték nélküli fejhallgató, hibrid ANC, Bluetooth 5.4 (kék)
Élvezze a kiváló hangminőséget, kényelmet és funkcionalitást minden helyzetben a Ugreen HiTune Max 5C fejhallgatóval! A modern technológiákat támogató és nagyszerű hangzást kínáló fejhallgató minden zenekedvelő nélkülözhetetlen kiegészítőjévé válik. Esztétikus, sportos megjelenésük kéz a kézben jár a praktikus kialakítással - a fejhallgató összecsukható, rugalmas és kompakt, a szögbeállítási lehetőségnek köszönhetően pedig könnyen illeszkedik a fejformához. A fehérbőrrel borított, puha habpárnák magas fokú kényelmet garantálnak még hosszú zenehallgatás közben is.
Megbízható technológia
A fejhallgató fejlett hibrid aktív zajszűréssel (ANC) rendelkezik, amely a környezeti hangok akár 95%-át is kiszűri. Ez lehetővé teszi, hogy kristálytiszta, zajmentes hangzást élvezhessen, bárhol is tartózkodik. Emellett beépített SmartTaggel rendelkeznek, amellyel könnyen megtalálhatja készülékét, a legmodernebb Bluetooth 5.4 technológia pedig stabil kapcsolatot és rendkívül alacsony késleltetést (mindössze 0,06 mp) biztosít, ami ideális a játékosok és a filmrajongók számára.
Hosszú üzemidő
A fejhallgató akár 75 órán át is működhet egyetlen feltöltéssel. Emellett kompatibilis a Ugreen alkalmazással, amely lehetővé teszi a töltöttségi és csatlakozási állapot ellenőrzését, az EQ-effektek kiválasztását és a beállítások konfigurálását. Az alkalmazás akár 8 különböző EQ-effektust kínál, amelyek segítenek gazdagítani a zenei élményt, ráadásul a saját preferenciái szerint testreszabhatja őket.
Kiváló minőségű hangzás
A fejhallgató Hi-Res tanúsítvánnyal rendelkezik, és támogatja az LDAC hangdekódolást akár 990 Kbps sebességgel. A nagy energiafogyasztás és a késleltetés elkerülése érdekében az LDAC használata zajmentes környezetben ajánlott. A fejhallgató 40 mm-es dinamikus meghajtókkal rendelkezik, amelyek fokozzák a basszus és a zenei hangzást, így kiváló hangminőséget biztosítanak. Ezenkívül a fejhallgató egyéni zajszűrést kínál 4 opcióval: adaptív zajszűrés, gyengéd üzemmód, amely csendes helyekre ideális, általános üzemmód, amely a standard üzemmód, és ultra üzemmód rendkívül zajos helyekre, például vonatokra és repülőgépekre.
Széleskörű sokoldalúság
A fejhallgató beépített mikrofonja javítja a hangfelvételt, így a hívott fél minden zavarás nélkül hallja Önt, a hangja pedig természetes és kristálytiszta. A fejhallgató kétféle csatlakoztatási módot kínál: vezeték nélküli csatlakoztatás a Bluetoothnak köszönhetően vagy hagyományos csatlakoztatás USB-C kábelen keresztül. Ez lehetővé teszi, hogy bármilyen helyzetben használhassa őket.
| Gyártó | Ugreen |
|---|---|
| Modell | Max5c |
| Szín | kék |
| Akkumulátor kapacitás | 600 mAh |
| Mikrofon | Igen |
| Hangszabvány | Dinamikus |
| Kommunikáció | Vezeték nélküli |
| Bluetooth verzió | 5.4 |
| Anyag | Fém |
| Az akkumulátor élettartama | 75 óra |
| A jelátalakító átmérője | 40mm |
| Kodekek | AAC, SBC, LDAC |
| Töltőport | USB-C |
| Vezeték nélküli hálózat típusa | Bluetooth |
| Méretek | 163 mm x 26 mm x 199 mm |
| Adatok generálásáról szóló információk | https://dataact.innpro.pl/ugreen/6941876263844 |
| Aktív zajcsökkentés ANC | Igen |
| Bluetooth verzió | 5.4 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 23,00 |
| Box width | 21,00 |
| Fajta | Fülre helyezhető |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/audio/sg_audio_headphones.pdf |
| Gross weight | 480 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UGREEN/6941876263844 |
| HS Code | 8518300090 |
| Legutóbbi szállítás | 29.08.2025 |
| Mennyiség dobozonként | 14 db. |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| Modell | Max 5C |
| MPN | 65384 |
| Net weight | 485 |
| Színes | kék |

