Leírás és Paraméterek
Rendszerezés
A UGreen kábelrendezővel könnyedén elrendezheti a kábeleket az asztalon vagy az íróasztalon. A csőben lévő törések lehetővé teszik, hogy a végeket bárhol eltávolíthassa, így azokhoz könnyen és kényelmesen hozzáférhet. A cső átmérője 25 mm, így akár 11 hálózati kábel elrendezését teheti lehetővé. A cső bárhol elvágható, hogy a hosszát személyre szabhassa.

Biztonságos
A cső szigetelőanyagból készült, így megvédi a felhasználót az áramütéstől.

| Gyártó | UGREEN |
| Modell | LP121 |
| Termékkód | 30818 |
| Hosszúság | 1.5 m |
| Átmérő | 25 mm |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Környezetbarát PE |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 27,50 |
| Box width | 22,00 |
| Fajta | Szervező |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_cable_organizers.pdf |
| Gross weight | 140 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UGREEN/6957303838189 |
| Hosszúság | 1.5m |
| HS Code | 3926909790 |
| Legutóbbi szállítás | 19.02.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 100 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 30818 |
| Net weight | 126 |
| Színes | ezüst |
| Válasszon egy változatot | Organizer kabli w tubie UGREEN LP121, 1.5m (czarny) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

