Leírás és Paraméterek
Rendezett
A UGreen kábelrendezővel könnyedén rendet tehet a kábelek között az asztalon vagy az íróasztalon. A rendezőben lévő rések lehetővé teszik, hogy a végeket bárhol eltávolíthassa, így könnyen és kényelmesen hozzáférhet hozzájuk. A rendező átmérője 25 mm, így például 11 hálózati kábel rendszerezését teszi lehetővé. A rendező bármelyik ponton levágható, így a hossza is beállítható.


Biztonság
A rendező szigetelőanyagból készült, így megvédi a felhasználót az áramütésektől.


| Gyártó | UGREEN |
|---|---|
| Modell | LP121 |
| Termékkód | 30818 |
| Hosszúság | 5 m |
| Átmérő | 25 mm |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Környezetbarát PE |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 31,00 |
| Box width | 28,50 |
| Fajta | Szervező |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_cable_organizers.pdf |
| Gross weight | 380 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UGREEN/6957303838202 |
| HS Code | 3926909790 |
| Legutóbbi szállítás | 16.05.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 36 db. |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | 30820 |
| Net weight | 300 |
| Színes | ezüst |
| Válasszon egy változatot | Organizer kabli w tubie UGREEN LP121, 5m (czarny) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

