Leírás és Paraméterek
UGREEN HDMI-VGA adapter
Az adapter támogatja az 1080p HD minőséget. Csatlakoztassa laptopját egy külső monitorhoz a nagyképernyős megjelenítéshez. Csatlakoztassa konzolját a TV-hez, és tapasztalja meg a lenyűgöző játékélményt. Csatlakoztassa laptopját egy projektorhoz, hogy jobban bemutathassa munkája eredményeit. A kiegészítő audioportnak köszönhetően külső eszköz csatlakoztatásakor a videót és a hangot is élvezheti.

Széles körű kompatibilitás
Csatlakoztassa számítógépét vagy konzolját külső képernyőhöz, TV-hez vagy projektorhoz. Mutassa meg a képernyőjét nagyobb felületen a tükrözési móddal, vagy bővítse ki a munkaterület lehetőségeit a kiterjesztett móddal. Az adapter a felbontások széles skáláját támogatja.

Kiváló minőségű kialakítás
Kompakt méretének köszönhetően az adapter könnyen tárolható és szállítható. Az ABS műanyag ház nem csak az adapter jobb teljesítményéhez, hanem a termék magas esztétikájához is hozzájárul.

| Gyártó | UGREEN |
| Modell | MM103 |
| Termékkód | 40248 |
| Szín | Fekete |
| Támogatott felbontás | 1920x1080@60Hz |
| Anyag | ABS |
| Kábel hossza | 16 cm |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 16,00 |
| Box width | 9,50 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_adaptors_and_converters.pdf |
| Gross weight | 110 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/ugreen/6957303842483 |
| Hosszúság | 0.16m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 16.05.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 60 db. |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | 40248 |
| Net weight | 102 |
| Színes | ezüst |

