Leírás és Paraméterek
DisplayPort - HDMI adapter
Az átalakító lehetővé teszi, hogy DisplayPort csatlakozóval rendelkező számítógépet vagy laptopot HDMI csatlakozóval rendelkező projektorhoz, TV-hez vagy monitorhoz csatlakoztasson. A csatlakozáshoz külön HDMI kábel szükséges. Az adapter támogatja a FullHD videó és hang (tömörítetlen formátumok, például LPCM) egyidejű átvitelét is. Az eszköz Plug&Play-ként működik, azaz a csatlakoztatás után azonnal megjeleníti a képet (nem kell további illesztőprogramokat telepíteni).

Két képmód
Az adapter kétféle üzemmódban teszi lehetővé a kép megjelenítését:
- Tükör mód - a csatlakoztatott képernyő ugyanazt a tartalmat jeleníti meg, mint a számítógép képernyője.
- Kiterjesztett mód - a csatlakoztatott képernyő független, és teljesen más tartalmakat jeleníthet meg.

Kiváló minőségű konstrukció
Az adapter kiváló minőségű ABS és TPE anyagokból készült, amelyek biztosítják a készülék hosszú élettartamát. A réz és aranyozott csatlakozók, hatékony és stabil átvitelt biztosítanak, interferencia nélkül.

| Modell | MM137 |
|---|---|
| Csatlakozók | DisplayPort - HDMI |
| Anyag | ABS + PVC |
| Kábel hossza | 25 cm |
| Chip | Bridgelux / Gemesys |
| Támogatott felbontás | 1080p 60 Hz |
| Szín | Fekete |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 15,00 |
| Box width | 10,00 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_adaptors_and_converters.pdf |
| Gross weight | 70 |
| Hosszúság | 0.25m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 19.03.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 112 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 40362 |
| Net weight | 53 |
| Színes | ezüst |

