Leírás és Paraméterek
UGREEN NVMe M.2 M-Key SSD ház, 10 Gbps, USB-C
Fájlok átvitele akár 10 Gbps sebességgel. A UGREEN CM400 ház kompatibilis az NVME SSD-kkel, akár 2 TB kapacitással. Biztosítja a biztonságos használatot és az ASM2362 chipet használja. Emellett rendkívül könnyen összeállítható, könnyű és kompakt – szinte bárhová magával viheti.
Gyors fájlátvitel
Már nem kell sokáig várnia, amíg fájljai elérik célállomásukat! Az USB 3.1 Gen 2 interfész lehetővé teszi a ház számára, hogy akár 10 Gbps sebességgel továbbítson adatokat (NVMe meghajtók esetén). Mit jelent ez a gyakorlatban? 1 GB fájlt körülbelül 1 másodperc alatt továbbíthat! Könnyítse meg számítógépének munkáját, és ne pazarolja tovább az idejét!
Az Ön kényelmét szolgálja
Használja a CM400 házat munkahelyén, az egyetemen vagy nyaralás közben akadályok nélkül. A készülék olyan könnyű és kompakt, hogy mindig magával viheti. Használata nagyon egyszerű, és nem igényel további eszközöket. A ház tartós alumíniumból készült, ami nagyon robusztussá teszi és megakadályozza a túlmelegedést.
Széles körű kompatibilitás
A tok 4 méretű NVMe SSD-kkel kompatibilis: 2280, 2260, 2242 és 2230. Zökkenőmentesen működik a népszerű operációs rendszerekkel, mint például a Windows, Mac OS, Linux, Android és iOS. Felejtse el a problémákat – ez a praktikus eszköz szinte minden helyzetben megkönnyíti a munkáját.
Nagy kapacitás – sokféle alkalmazás
A házhoz kompatibilis SSD-k maximális megengedett kapacitása 2 TB. Ez az eszközt ideálissá teszi számos alkalmazáshoz. Csatlakoztassa számítógépéhez vagy okostelefonjához filmek megtekintéséhez vagy fényképek és dokumentumok másolásához. A házat PlayStation 4 konzoljához is csatlakoztathatja, hogy kényelmesen játszhassa kedvenc játékait.
| Gyártó | Ugreen |
|---|---|
| Modell | CM400 |
| Átviteli sebesség | akár 10 GB/s |
| Bemenet | USB C 3.1 GEN 2 „nő |
| Kimenet | M.2 M-KEY/M+B Key(NVME;PCIE 3.0 állvány)| USB-C 3.1 GEN2 sebesség akár 10 Gbps, kompatibilis USB 3.0&2.0 & 1.1 |
| Támogatott meghajtóméretek | 2230/2242/2260/2280 M.2 (NVME) M-KEY akár 2 TB-ig |
| Átviteli protokoll támogatás | UASP |
| Rövidzárlat-védelem | Igen |
| Beépített ESD védelmi áramkör | Igen, 4 kV statikus feszültségnek ellenálló |
| S.M.A.R.T felismerés támogatása | Igen |
| TRIM támogatás | Igen |
| *Kábel | USB C3.1 GEN2 – USB C 3.1 GEN2 |
| Kábel hossza | 50 cm |
| Kompatibilitás | Windows, Mac OS, Linux, Chrome OS, PS4, PS3, Xbox, router, OTG telefonok |
| Ház | Alumínium |
| Méretek | 119 mm x 37 mm x 12 mm |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 14,50 |
| Box width | 10,00 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_drive_enclosures.pdf |
| Gross weight | 130 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/ugreen/6957303819027 |
| HS Code | 8473308000 |
| Kompatibilitás | SSD |
| Legutóbbi szállítás | 19.02.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 110 db. |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | 10902 |
| Net weight | 83 |

