Leírás és Paraméterek
RJ45 Cat 7-es hálózati kábel UGREEN NW150
Szeretne még gyorsabban és kényelmesebben hozzáférni az internethez? Próbálja ki a UGREEN NW150 hálózati kábelt, amely akár 10 Gbps átviteli sebességet kínál, és kompatibilis a legtöbb RJ45 porttal ellátott eszközzel. A rézkábel és az aranyozott csatlakozók felelősek a megbízható, gyors és stabil kapcsolatért, míg a nejlonfonat garantálja a termék kivételes tartósságát.

Még gyorsabb átvitel
A hálózati kábel Cat 7 kategóriája akár 10 Gbps átviteli sebességet is lehetővé tesz. Ez azt jelenti, hogy segítségével megszakítás nélkül nézhet filmeket, tölthet le és továbbíthat fájlokat, sőt, gyors játékokat is játszhat. Mindezek miatt a termék nemcsak otthon, hanem például a munkahelyen is ideális. A UGREEN segítségével gyorsan csatlakozhat, bárhol is legyen rá szüksége.

Széles körű kompatibilitás
A másik ok, amiért az NW150 ideális számos alkalmazáshoz, a széles körű kompatibilitás. Ez az univerzális kábel a legtöbb olyan eszközhöz illeszkedik, amely beépített RJ45-ös porttal rendelkezik. Például a legkisebb probléma nélkül csatlakoztathatja modemhez vagy routerhez, laptophoz, asztali számítógéphez, hálózati nyomtatóhoz, PlayStation 4 konzolhoz vagy kapcsolószekrényhez.

Kifinomult kialakítás
Mitől képes a UGREEN NW150 kábel ilyen lenyűgöző teljesítményre? A gondosan átgondolt kialakítás miatt! A rézkábel felelős a gyors és stabil jelátvitelért, a kétrétegű alumínium árnyékolás pedig kiküszöböli az interferenciát, így nem kell aggódnia a csatlakozási problémák miatt. A PVC köpeny és a nejlonfonat megvédi a termék érzékeny belsejét a sérülésektől.

Lenyűgöző tartósság
Ez a kivételes kábel hosszú ideig tökéletesen fogja szolgálni Önt. A kábel és a dugó közötti csatlakozási pontot egy 7 mm-es csatlakozó védi. Az aranyozott csatlakozókat rendkívül alacsony kopásérzékenység jellemzi, a nejlonfonat pedig biztosítja, hogy a termék nemcsak a hajlítással és egyéb sérülésekkel szemben, hanem a változékony időjárási körülményekkel szemben is ellenálló legyen. Ezáltal a kábel kültéri használatra is alkalmas.

| Gyártó | UGREEN |
|---|---|
| Modell | NW150 |
| Átviteli sebesség | Akár 10 Gbps |
| Sávszélesség | 600 MHz |
| Szabványos | 30AWG |
| Kábel | Réz, aranyozott véggel |
| Csatlakozók | RJ45 |
| Átmérő | 5,5 mm |
| Hosszúság | 2 m |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 23,50 |
| Box width | 17,50 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_cables.pdf |
| Gross weight | 80 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UGREEN/6957303884230 |
| Hossz (m) | 2 |
| Hosszúság | 2m |
| HS Code | 8544421000 |
| Kategória | 7 |
| Legutóbbi szállítás | 19.03.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 120 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 80423 |
| Net weight | 51 |
| Sávszélesség (GB/s) | 10 |
| Színes | ezüst |

