Leírás és Paraméterek
Minőség
A UGREEN OTG USB-A (aljzat) USB-C 3.0 adapter kiváló minőséget, tartósságot, esztétikát és nagy adatátviteli sebességet kínál. Az adapter 15 cm hosszú kábellel van felszerelve. Korrózióálló ónozott rézből készült, amely többrétegű védőbevonattal együtt csökkenti az adatvesztést.

Tulajdonságok
A kábel kompatibilis a legtöbb, a piacon kapható USB-C aljzattal rendelkező eszközzel. Támogatja a Quick Charge 3.0 portokat is, és támogatja az adatátvitelt akár 5 Gb/s-ig. A csatlakozókat aranyréteg borítja a jobb hőátadás érdekében. és meghosszabbítja az adapter élettartamát.

| Modell | US154 |
|---|---|
| Csatlakozás | USB-C 3.0 |
| Anyag | réz / PC / arany |
| Hossz | 15 cm |
| Adatátvitel | 5Gb/s-ig |
| Feszültség | 5V |
| Intenzitás | 2A |
| Box height | 0,50 |
| Box length | 14,50 |
| Box width | 8,00 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_adaptors_and_converters.pdf |
| Gross weight | 20 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/ugreen/6957303837014 |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 22.12.2025 |
| Mennyiség dobozonként | 136 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 30701 |
| Net weight | 40 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

