Leírás és Paraméterek
UGREEN PB507 powerbank (10,000 mAh, 20W PD, USB, USB-C)
A UGREEN PB507 akár 30%-kal kisebb, mint más 10 000 mAh-s powerbankek, így könnyen elfér egy zsebben vagy kis táskában. A vékony kialakításnak köszönhetően mindig magával viheti - munkába menet, útközben vagy városi tevékenységek során.
20 W-os gyorstöltés
A powerbank akár 20 wattos gyorstöltést is támogat, így hatékonyan töltheti okostelefonját vagy táblagépét. Ez ideális rövid szünetekben, ingázáshoz és olyan helyzetekben, amikor a konnektorhoz való hozzáférés korlátozott.
Egy eszköz, több szabvány
A készülék széles körű kompatibilitást kínál a népszerű töltési technológiákkal. Támogatja a PD 20 W-ot az iPhone és iPad készülékekhez, az SCP 22,5 W-ot a Huawei és Honor készülékekhez, valamint a PPS/QC-t olyan modellekhez, mint a Galaxy S24 Ultra és a Pixel 8 Pro.
Alacsony energiafogyasztású üzemmód a kis elektronikai eszközökhöz
A speciális alacsony fogyasztású üzemmód lehetővé teszi az alacsony energiaigényű eszközök, például az okosórák és az AirPods biztonságos töltését. Az üzemmód a gomb 6 másodpercig történő lenyomva tartásával kapcsolható be vagy ki, így teljes mértékben ellenőrizheti a töltési folyamatot.
Biztonság, amire számíthat
Töltse fel készülékeit gond nélkül! A powerbank többszintű védelmi rendszerrel van felszerelve, beleértve a túlfeszültség, a kisülés, a túlmelegedés, a túltöltés és a rövidzárlat elleni védelmet.
| Gyártó | UGREEN |
|---|---|
| Modell | PB507 |
| Gyártói kód | 75131B |
| Akkumulátor kapacitás | 10,000 mAh |
| Maximális töltési teljesítmény | 20 W |
| Méretek | 11,2 × 7,1 × 1,5 cm |
| Súly | 176 g |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 17,50 |
| Box width | 10,00 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_powerbanks.pdf |
| Gross weight | 290 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UGREEN/6941876272846 |
| HS Code | 8507600090 |
| Kapacitás (mAh) | 10000 |
| Legutóbbi szállítás | 10.03.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 60 db. |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | 75131B |
| Net weight | 288 |
| Töltési teljesítmény (W) | 20 |

