Leírás és Paraméterek
UGREEN PB561 mágneses powerbank, 10000mAh, USB-C, 15W (bézs)
Manapság, amikor az okostelefonok elválaszthatatlan társaink, létfontosságú, hogy mindig munkakészen tartsuk őket. A 10 000 mAh kapacitású UGREEN PB561 mágneses powerbank nemcsak az okostelefonja energiájának garanciája, hanem egy stílusos kiegészítő is, amely könnyen elfér a zsebében.
Mágneses töltés - kényelem a használatban
Az erős mágneseknek köszönhetően a PB561 könnyen rögzíthető okostelefonja hátuljára, így nincs szükség töltőkábelre. Ez a megoldás nemcsak az energia megújításának folyamatát egyszerűsíti, hanem lehetővé teszi, hogy közben szabadon használhassa telefonját - akár videohívásokat kezdeményez, akár szelfit készít.
Könnyű és kompakt - ideális utazáshoz
A mindössze 222 g súlyú és kompakt méretű (105,8 x 68,1 x 19,35 mm) powerbank tökéletes társ minden utazáshoz. Kompakt kialakításának köszönhetően könnyen tárolható zsebben vagy táskában, így minden helyzetben hozzáférhet extra energiához.
Vezeték nélküli és vezetékes töltés
A UGREEN PB561 lehetővé teszi két eszköz egyidejű töltését - vezeték nélkül, mágneses rendszer segítségével, és vezetékes módon, USB-C porton keresztül. A kétirányú töltés támogatása és az USB-C porton keresztül elérhető maximális 20 wattos teljesítmény biztosítja mind a powerbank, mind a csatlakoztatott eszközök gyors és hatékony töltését.
Védelem a legmagasabb szinten
Töltse eszközeit anélkül, hogy aggódnia kellene azok biztonsága miatt! Ez a modell átfogó védelemmel rendelkezik, amely a legmagasabb szintű biztonságot garantálja. A powerbank védett a túlfeszültség, a kisülés, a rövidzárlat, a túláram és a túlmelegedés ellen.
| Gyártó | UGREEN |
|---|---|
| Modell | PB561 |
| Szín | Bézs |
| Kapacitás | 10,000 mAh 3.7V (37 Wh) |
| Névleges kapacitás | 6250 mAh (5V/3A) |
| Akkumulátor típusa | Li-ion |
| A powerbank töltési ideje | 2,5 óra |
| USB-C bemeneti áram | 5V/3A, 9V/1,67A, 12V/1,67A |
| USB-C kimeneti áram | 5V/3A, 9V/1.67A, 12V/1.67A |
| Maximális vezeték nélküli töltési teljesítmény | 15 W |
| Súly | 222 g |
| Méretek | 105,8 x 68,1 x 19,35 mm |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 18,00 |
| Box width | 10,00 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_powerbanks.pdf |
| Gross weight | 310 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UGREEN/6941876222087 |
| HS Code | 8507600090 |
| Kapacitás (mAh) | 10000 |
| Legutóbbi szállítás | 25.02.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 24 db. |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | 25208 |
| Net weight | 301 |
| Special features | Vezeték nélküli töltés |
| Színes | krémszínű |
| Töltési teljesítmény (W) | 15 |
| Vezeték nélküli töltés | Igen |

