Leírás és Paraméterek
Funkcionális
A UGREEN USB kábel Lightning csatlakozóval kiváló minőségű kivitelezésű és csúcsminőségű anyagokból készült, Apple eszközökhöz, beleértve az iPhone-t és az iPad-et. A UGREEN márka MFi tanúsítvánnyal rendelkezik, így az Apple jóváhagyta, hogy a márka legfontosabb termékeihez kiegészítőket gyártson és forgalmazzon, és az eredeti 8 pines chipsetet használhatja.
Lehetőségek
A kábel visszafelé kompatibilis az 1.1-es kiterjesztéssel. Támogatja az adatátvitelt (akár 480 Mb/másodperc) és a töltést (2 óra az iPhone 8 feltöltéséhez). Tartós ABS anyagból készült, nikkelbevonatú végekkel, kivételes rugalmasság és hosszú élettartam érdekében.
| Modell | US155 |
|---|---|
| Csatlakozó | USB - Lightning |
| Áram | 1A - 2,4A |
| Hossz | 100 cm |
| Szín | Fehér |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 17,00 |
| Box width | 10,00 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 60 |
| Gyors töltési szabvány | Nem |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UGREEN/6957303827282 |
| Hossz (cm) | 100 |
| Hossz (m) | 1 |
| Hosszúság | 1m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 02.10.2025 |
| Mennyiség dobozonként | 88 db. |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | 20728 |
| Net weight | 57 |
| Színes | białe |
| Töltési teljesítmény (W) | 10 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

