Leírás és Paraméterek
UGREEN US171 Lightning-USB-C kábel, 3A, 1,5 m (fehér)
Kényelmes és gyors töltést biztosít. Ez a kábel támogatja a PD protokollokat és akár 20 W teljesítményt biztosít, így iPhone készülékét pillanatok alatt feltöltheti. A kábel MFi tanúsítvánnyal rendelkezik, így biztos lehet benne, hogy minden Apple szabványnak megfelel. Robusztus felépítése hosszú élettartamot biztosít, a beépített chip pedig többszintű védelmet nyújt.
Biztonsági tanúsítás
A kábel hosszú élettartamú, a beépített eredeti MFi-tanúsítvánnyal rendelkező chip pedig teljes biztonságot garantál a telefonjának. Amikor a töltöttségi szint eléri a 90%-ot, lassú töltési módot aktivál, hogy megvédje az akkumulátort a túlmelegedéstől és más típusú károsodásoktól.
Ne pazarolja az idejét várakozással!
Már nem kell órákat várnia, amíg a telefonja feltöltődik. A kábel támogatja a PD protokollokat, ami azt jelenti, hogy iPhone 13 készülékét mindössze 30 perc alatt 60%-ra tudja feltölteni. Az MFi tanúsítvánnyal biztos lehet benne, hogy a kábel 100%-ban biztonságos és kompatibilis az eszközeivel. Ráadásul a kábel rendkívül gyors (480 Mbps) adatátvitellel rendelkezik – egy 1 GB-os fájl átvitele mindössze 40 másodpercet vesz igénybe!
Szilárd konstrukció
A kábel szilárd anyagokból készült. Rendkívül rugalmas, csatlakozói kopásállóak, így hosszú ideig jól fogja szolgálni. Ráadásul 1,5 m hosszú, így kényelmesen töltheti készülékét, ahol csak szüksége van rá.
| Gyártó | Ugreen |
|---|---|
| Modell | US171 |
| Csatlakozó típus | Lightning-USB-C |
| PD | Igen, PD 20 W |
| Kábel hossza | 1,5 m |
| Szín | Fehér |
| Kompatibilitás | Teljesen kompatibilis az iOS rendszerrel |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 19,50 |
| Box width | 10,00 |
| Csatlakozás típusa | USB-C - Lightning |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 80 |
| Hosszúság | 1.5m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 04.03.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 162 db. |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | 60748 |
| Net weight | 47 |
| Színes | białe |

