Leírás és Paraméterek
UGREEN US199 Lightning - USB kábel, 2,4A, 1m (fekete)
Kényelmesen továbbíthat fájlokat és töltheti eszközeit. A UGREEN 1 m hosszú Lightning/USB kábele akár 2,4A feszültséggel is működik, és 480 Mbps sebességű adatátvitelt tesz lehetővé. A termék MFi tanúsítvánnyal rendelkezik, és kiemelkedik tartósságával.

Tökéletes az Ön készülékeihez
A UGREEN kábel kompatibilis az iPhone-okkal, iPadekkel és iPodokkal. Pillanatok alatt megújítja az áramellátásukat, 2,4 A feszültséggel működik. A termék MFi tanúsítvánnyal rendelkezik és eredeti chippel van ellátva. Mi több, alkalmazkodik az iOS legújabb verzióihoz.

Azonnali adatátvitel
Mostantól gyorsan átviheti a fényképeket, videókat vagy dokumentumokat a kívánt készülékre. A UGREEN kábel 480 Mbps adatátviteli sebességet biztosít.

Kifinomult kialakítás
A UGREEN kábel erős anyagokból, például TPE-ből és nejlonból készült, így tartós és hosszú ideig szolgálja Önt. A továbbfejlesztett dugó növeli a berendezés biztonságát. A termék túlfeszültségbiztos is, és az 1 méteres kábelhosszúságnak köszönhetően töltés közben is kényelmesen használhatja készülékét.

| Gyártó | UGREEN |
|---|---|
| Modell | US199 |
| Funkció | Töltés + adatátvitel |
| Csatlakozók | Villám/USB |
| Feszültség | 2,4A (max.) |
| Adatátviteli sebesség | 480 Mbps |
| Kompatibilitás | iPhone, iPad, iPod |
| Anyag | TPE + nejlon |
| Hosszúság | 1 m |
| Szín | Fekete |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 16,50 |
| Box width | 10,00 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 70 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UGREEN/6957303861569 |
| Hossz (cm) | 100 |
| Hossz (m) | 1 |
| Hosszúság | 1m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 29.04.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 350 db. |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | 60156 |
| Net weight | 31 |
| Színes | fekete |

