Leírás és Paraméterek
Ugreen USB-C USB-C kábel
A Ugreen kábel egy kiváló termék, amely lehetővé teszi, hogy gyorsan és biztonságosan töltse USB C típusú bemenettel rendelkező mobilkészülékét. Azonban nem ez az egyetlen előnye. A kábel garantálja a gyors adatátvitelt az eszközök között. Ezenkívül tartós anyagokból készült, amelyek hosszú élettartamot biztosítanak.

Gyors töltés és adatátvitel
A kábel támogatja a QC3.0 gyorstöltést és a Power Delivery-t, így ideális a nagy teljesítményű, 100 W-os laptopok töltéséhez. A maximális töltési idő mindössze 1,5 óra, egy órával kevesebb, mint az első generációs kábellel.

Nagy tartósság és minőség
A kábel rendkívül tartós anyagokból készült, ráadásul erős nejlonnal van befonva, hogy megakadályozza az összegabalyodást. Emellett a nejlonfonat ellenáll a kopásnak és a mechanikai sérüléseknek, így hosszú élettartamot biztosít.

| Gyártó | Ugreen |
|---|---|
| Modell | US316 |
| Termékkód | 70428 |
| Csatlakozó | USB-C USB-C csatlakozóra |
| Adatátvitel | 480 Mbps |
| Maximális működési áram | 100W (20V/5A) |
| Gyors töltés | Power Delivery, gyorstöltés 3.0, FCP |
| Hosszúság | 1,5m |
| Szín | Fekete |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 17,00 |
| Box width | 10,00 |
| Csatlakozás típusa | USB-C - USB-C |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 90 |
| Gyors töltési szabvány | Teljesítményszolgáltatás |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UGREEN/6957303874286 |
| Hosszúság | 1.5m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 16.05.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 140 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 70428 |
| Net weight | 61 |
| Színes | ezüst |
| Töltési teljesítmény (W) | 100 |

