Leírás és Paraméterek
UGREEN USB-C kábel ferde véggel
A UGREEN USB-C kábel ferde véggel lehetővé teszi a mobileszközök gyors és biztonságos töltését, rendkívül gyors adatátvitelt és kényelmes használatot a ferde végnek köszönhetően.

Azonnali töltés
A UGREEN kábel támogatja a gyorstöltési technológiát, így segítségével mindössze 1,5 óra alatt teljesen feltöltheti MacBookját. Gyorsan és biztonságosan tölti fel készülékét, anélkül, hogy aggódnia kellene az elektromos túlfeszültségek és a túlterhelések miatt.

Gyors adatátvitel
A kábel rendkívül gyors adatátvitelt is lehetővé tesz. Mindössze 30 másodpercbe telik 1 GB átvitele, mivel az átviteli sebessége 40 MB/s. Szédítően gyors sebességgel továbbíthatja dokumentumait, zenéit és minden más fájlját.

Kiváló minőségű kivitelezés
A UGREEN kábel a legmagasabb minőségű anyagokból készült, ellenáll a gyakori használatnak, a sérüléseknek és a törésnek a legkritikusabb helyeken. A nejlonfonat biztosítja a tartósságot és a rugalmasságot.

Szögletes kialakítás
Szögletes kialakítás, soha nem blokkolja a kezét, így szabadon élvezheti a használatot.

| Gyártó | UGREEN |
|---|---|
| Modell | US334 |
| Szín | Fekete, szürke elemekkel |
| Anyag | TPE |
| Kábel hossza | 1 m |
| Feszültség | 5A (Max) |
| Interfész | USB-C 2.0 |
| Fonott | Nejlon háló |
| Méretek | 10,5 mm x 28,5 mm x 4,2 mm 16,5 mm x 29 mm x 4,2 mm |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 16,50 |
| Box width | 10,00 |
| Csatlakozás típusa | USB-C - USB-C |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 80 |
| Gyors töltési szabvány | Teljesítményszolgáltatás |
| Hossz (m) | 1 |
| Hosszúság | 1m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 22.12.2025 |
| Mennyiség dobozonként | 300 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 70643 |
| Net weight | 30 |
| Színes | ezüst |
| Töltési teljesítmény (W) | 100 |

