Leírás és Paraméterek
UGREEN USB 3.0 és 2,5"-os SATA-adapter
Hatékony adatátvitel USB 3.0 és 2,5" SATA porttal rendelkező eszközök között. Kompatibilis a nagy kapacitású SATA-meghajtókkal (akár 5 TB).

Mindennapi használatra
Adapter, amellyel könnyedén dolgozhat a meghajtóval, másolhat és helyreállíthat fájlokat. Felveheti és biztonsági mentést készíthet kedvenc sorozatairól, filmjeiről és zenéiről.

Plug&Play
Az egyszerű és intuitív telepítés lehetővé teszi a konzol, router, laptop vagy TV csatlakoztatását. Az "Auto Sleep" üzemmód lehetővé teszi, hogy energiát takarítson meg, amikor nem használja a meghajtót. a LED fény jelzi az eszköz működési állapotát. A mellékelt USB-kábel kiváló minőségű, rugalmas anyagból készült.

Biztonságos
Stabil, gyors és biztonságos adatátvitelre tervezték. Számos biztonsági funkció védi mind a készüléket, mind a meghajtót. Nem kell aggódnia a túlmelegedés, a túlfeszültség vagy a túl nagy áram miatt.

| Gyártó | UGREEN |
| Modell | AV144 |
| Termékkód | 30732 |
| Anyag | TPE |
| Kábel hossza | 25 cm |
| Interfész | 2x mini-csatlakozó 3,5 mm, 1x USB-C |
| Szín | Ezüst |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 11,50 |
| Box width | 11,00 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_adaptors_and_converters.pdf |
| Gross weight | 50 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/ugreen/6957303876105 |
| Hosszúság | 0.5m |
| HS Code | 8543709099 |
| Legutóbbi szállítás | 19.02.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 192 egység. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 70610 |
| Net weight | 43 |
| Színes | ezüst |

