Leírás és Paraméterek
UGREEN USB-C hálózati töltő, 20 W, PD3.0
A kompakt és hordozható UGREEN PD 3.0 töltő akár 20 watt kimeneti teljesítményt biztosít. Ez lehetővé teszi az Apple telefonok, iPadek és a legtöbb USB-C eszköz gyors töltését. Intelligens chipje fokozott biztonságot nyújt a használat során. Emellett a széles feszültségtartomány lehetővé teszi a töltő sikeres használatát külföldi utazások során is.

Azonnal feltölti az eszközöket
A töltő több gyorstöltési protokollt is támogat - többek között a PD3.0, QC4.0 protokollt -, és kompatibilis a népszerű márkák legtöbb készülékével. Ennek eredményeképpen az iPad körülbelül 2,5 óra alatt újra tölthető lesz.

Biztonságos töltés
Az intelligens chipnek köszönhetően a töltő automatikusan a töltendő készülék paramétereihez igazítja az áramot. A fejlett biztonsági rendszer többek között a rövidzárlat, a túlmelegedés és a túlfeszültség ellen is védelmet nyújt. Mindez azt jelenti, hogy nem kell aggódnia a CD137 vagy az általa táplált berendezés károsodása miatt.

Kompakt méret
A töltő kis mérete és könnyű súlya miatt könnyen elfér a táskájában, hátizsákjában vagy akár a zsebében. Vigye magával ezt a praktikus eszközt bárhová, ahol szüksége van rá. Ráadásul a 100V és 240V közötti feszültségtartomány azt jelenti, hogy a világon szinte bárhol használhatja. Ezáltal a töltő ideális az utazáshoz.

| Gyártó | Ugreen |
|---|---|
| Modell | CD137 |
| Méretek | 50x 23.5 x 42.5 mm |
| Szín | Fekete |
| Teljesítmény | 20W |
| Bemenet | AC 100V-240V~, 60/60Hz 500mA (max) |
| Kimenet | USB-C EGYENÁRAM 5V/3A 9V/2A 12V1.5A |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 14,50 |
| Box width | 10,00 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_chargers.pdf |
| Gross weight | 100 |
| Gyors töltési szabvány | Gyorstöltés 3. |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/ugreen/6957303811915 |
| HS Code | 8504408390 |
| Legutóbbi szállítás | 25.03.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 207 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 10191 |
| Net weight | 67 |
| Port típusok | USB-C |
| Színes | ezüst |
| Töltési teljesítmény (W) | 200 |

