Leírás és Paraméterek
Minőség
A UGREEN USB-C–USB-C 3.1 kábel kiváló minőséget, tartósságot és esztétikus megjelenést kínál. A kábel kiváló minőségű anyagokból készül, végei nikkelbevonattal vannak ellátva. Az egész kábel alumínium burkolattal van ellátva, ami növeli a biztonságot és meghosszabbítja az élettartamot.
Tulajdonságok
A horganyzott rézből készült, kiváló minőségű műanyaggal borított kábel töltésre és adatátvitelre egyaránt használható. Kompatibilis a piacon elérhető legtöbb eszközzel (USB-C porttal). A két oldalon található USB-C csatlakozók lehetővé teszik két eszköz csatlakoztatását ehhez a porthoz anélkül, hogy standard USB-A aljzatot kellene használni. A beépített FL7001 chip, amely az egyenáramú áramlásért felelős, további védelmet nyújt a kábelnek és a hozzá csatlakoztatott eszközöknek.
Specifikációk
| Modell | US161 |
|---|---|
| Csatlakozók | USB-C x2 |
| Anyag | PC / Nikkel / Alumínium |
| Hossz | 150 cm |
| Adatátvitel | akár 5 Gb/s |
| Töltési áram | 3A / 60W |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 17,00 |
| Box width | 10,00 |
| Csatlakozás típusa | USB-C - USB-C |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 100 |
| Gyors töltési szabvány | Teljesítményszolgáltatás |
| Hosszúság | 1.5m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 04.03.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 250 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 1 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | 50751 |
| Net weight | 48 |
| Színes | ezüst |
| Töltési teljesítmény (W) | 60 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

