Leírás és Paraméterek
Minőség
Az UGREEN micro USB kábel a magas minőséget, tartósságot és esztétikát képviseli. A kábel kiváló minőségű anyagokból készült, nikkelezett végei pedig hosszú élettartamot biztosítanak.

Jellemzők
A nem oxidált rézből készült kábel töltési és adatátviteli funkciókkal egyaránt rendelkezik. Kompatibilis a piacon kapható legtöbb eszközzel (micro USB bemenettel). A kábel kompatibilis a Quick Charge 3.0 gyorstöltési technológiával, és 480 Mbps sebességű, nagy sebességű adatátvitelt tesz lehetővé.

| Modell | US289 |
|---|---|
| Dugó | micro USB |
| Anyag | PVC |
| Hosszúság | 200 cm |
| Adatátvitel | 480 Mbps |
| Feszültség | 5 V |
| Áram | 2.4 A |
| Szín | Fehér |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 18,50 |
| Box width | 13,00 |
| Csatlakozás típusa | USB-A - MicroUSB |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 60 |
| Gyors töltési szabvány | Gyorstöltés 3. |
| Hossz (cm) | 200 |
| Hossz (m) | 2 |
| Hosszúság | 2m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 04.03.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 200 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 60143 |
| Net weight | 50 |
| Színes | białe |
| Töltési teljesítmény (W) | 12 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

