Leírás és Paraméterek
Minőség
A UGREEN USB-C kábel kiváló minőségű, tartós és esztétikus. A kábel kiváló minőségű anyagokból készült, nikkelezett végei pedig hosszú élettartamot biztosítanak.

Tulajdonságok
Az oxidálatlan rézből készült kábel töltési és adatátviteli funkciókkal egyaránt rendelkezik. Kompatibilis a piacon kapható legtöbb eszközzel (USB-C bemenettel).

| Modell | US288 |
|---|---|
| Csatlakozó | USB-C |
| Anyag | PVC / nikkel / alumínium |
| Hosszúság | 150 cm |
| Adatátvitel | 480 Mb/s |
| Feszültség | 5V |
| Áramerősség | 3A |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 17,00 |
| Box width | 10,00 |
| Csatlakozás típusa | USB-A - USB-C |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 70 |
| Gyors töltési szabvány | Gyorstöltés 3. |
| Hossz (cm) | 100 |
| Hossz (m) | 1 |
| Hosszúság | 1m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 04.03.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 400 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 60126B |
| Net weight | 21 |
| Színes | ezüst |
| Töltési teljesítmény (W) | 15 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

