Leírás és Paraméterek
Minőség
Az UGREEN USB-A 3.0 kábel a magas minőséget, tartósságot és esztétikát képviseli. A kábel kiváló minőségű anyagokból készült, és a végei aranyozottak.

Jellemzők
Ez az USB kábel hosszabbítókábelként használható. Akár 5 Gbps átviteli sebességet biztosít, ami 10-szer jobb, mint az USB 2.0. Az egész kábel tartós anyagokból készült, a végek pedig olyan bevonattal vannak ellátva, amely biztonságos fogást biztosít. A kábel számos termékkel kompatibilis. Nem teszi azonban lehetővé a két számítógép közötti közvetlen csatlakozást.

| Modell | US128 |
|---|---|
| Dugó | USB-A x 2 |
| Anyag | PVC / ónozott réz |
| Hosszúság | 100 cm |
| Adatátvitel | 5 Gb/s |
| Feszültség | 5 V |
| Bemenetek | USB 3.0 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 19,00 |
| Box width | 13,00 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_cables.pdf |
| Gross weight | 60 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UGREEN/6957303813704 |
| Hossz (cm) | 100 |
| Hosszúság | 1m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 30.12.2025 |
| Mennyiség dobozonként | 200 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 10370 |
| Net weight | 40 |
| Színes | ezüst |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

