Leírás és Paraméterek
USB-A 2,5" SATA HDD SSD adapter 2,5" SATA HDD SSD-re UGREEN
Hatékony adatátvitel USB-A és 2,5" SATA porttal rendelkező eszközök között. Kompatibilis a nagy kapacitású SATA-meghajtókkal (akár 5 TB).
Mindennapi használatra
Adapter, amellyel könnyedén dolgozhat a meghajtójával, másolhat és helyreállíthat fájlokat. Felveheti és biztonsági mentést készíthet kedvenc sorozatairól, filmjeiről és zenéiről.
Plug&Play
Az egyszerű és intuitív telepítés lehetővé teszi a konzol, router, laptop vagy TV csatlakoztatását. Az automatikus alvó üzemmód energiát takarít meg, amikor nem használja a meghajtót. Egy LED jelzi az eszköz működési állapotát. A mellékelt USB-kábel kiváló minőségű, rugalmas anyagból készült.
Biztonságos és biztonságos
Stabil, gyors és biztonságos adatátvitelre tervezték. Számos biztonsági funkció védi mind a készüléket, mind a meghajtót. Nem kell aggódnia a túlmelegedés, a túlfeszültség vagy a túl nagy áram miatt.
| Gyártó | UGREEN |
| Modell | CM321 |
| Termékkód | 70609 |
| Interfész | USB 3.0 |
| Kompatibilis | 2,5" SSD / HDD |
| Átviteli sebesség | 5Gbps |
| Szín | Fekete |
| Kábel hossza | 50 cm |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 11,00 |
| Box width | 10,50 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_adaptors_and_converters.pdf |
| Gross weight | 50 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/ugreen/6957303876099 |
| Hosszúság | 0.5m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 19.11.2025 |
| Mennyiség dobozonként | 192 egység. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 70609 |
| Net weight | 45 |
| Színes | ezüst |

