Leírás és Paraméterek
Uni-T UT213A 2. generációs 400 A-es digitális csipeszmérő
Az Uni-T UT213A digitális csipeszmérő egy praktikus eszköz, amelyet villanyszerelők és HVAC/R-technikusok számára terveztek, akiknek kényelmes eszközre van szükségük a mindennapi mérésekhez. A készülék megfelel a CAT III 600 V biztonsági szabványnak, kompakt kialakítású, és beépített zseblámpával rendelkezik, amely megkönnyíti a munkát gyengén megvilágított területeken. Az automatikus tartományváltásnak és a világos kijelzőnek köszönhetően a modell jól teljesít a berendezések és felszerelések gyors diagnosztikája során.

Alapvető mérések kényelmes formában
Az UT213A modell lehetővé teszi 400 A-ig terjedő váltakozó áram, 600 V-ig terjedő váltakozó/egyenáramú feszültség, 40 MΩ-ig terjedő ellenállás, 100 µF-ig terjedő kapacitás, valamint 10 Hz és 1 MHz közötti frekvencia mérését. A 4000-es maximális kijelzés lehetővé teszi az eredmények könnyű leolvasását, a 30 mm-es pofanyitás pedig megkönnyíti a vezetékekkel való munkát a mindennapi alkalmazások során. Praktikus megoldás azok számára, akiknek sokoldalú csipeszmérőre van szükségük alapvető elektromos mérésekhez.

A mindennapi munkában hasznos funkciók
A készülék diódatesztel, NCV funkcióval, adatreteszeléssel, relatív móddal, LCD háttérvilágítással, zseblámpával, automatikus kikapcsolással, folytonossági hangjelzéssel, alacsony akkumulátor töltöttségi szint jelzővel és bemeneti védelemmel rendelkezik. Ezek a funkciók növelik a felhasználói kényelmet és megkönnyítik a munkát különböző körülmények között. Három R03-as elemmel működik, súlya 280 g, így ez a modell kompakt és készen áll a mindennapi használatra.

A készlet tartalma
- Fogós mérőműszer
- Elemek x3
- Használati útmutató
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | UT213A |
| Típus | Fogós mérőműszer |
| Váltakáram | 400 A ±(1,8%+9) |
| Váltakáram feszültség | 600 V ±(1,2%+5) |
| Egyenáram feszültség | 600 V ±(0,8%+1) |
| Ellenállás | 40 MΩ ±(1%+2) |
| Kapacitás | 100 µF ±(4%+5) |
| Frekvencia | 10 Hz ~ 1 MHz ±(0,1%+4) |
| Maximális mérési érték | 4000 |
| Funkciók | NCV, dióda teszt, folytonossági teszt, adat rögzítés, relatív mód, LCD háttérvilágítás, zseblámpa, automatikus tartományválasztás, automatikus kikapcsolás, alacsony akkumulátor töltöttségi szint jelző |
| Fogószélesség | 30 mm |
| Tápellátás | 3x 1,5 V-os elem (R03) |
| Kijelző | 38 x 24 mm |
| Méretek | 220 x 75 x 40 mm |
| Súly | 280 g |
| Biztonság | CAT III 600 V |
| Tanúsítványok | CE, UKCA, cETLus |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 460 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750521311 |
| HS Code | 9030310090 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | UT213A |
| Net weight | 280 |

