Leírás és Paraméterek
Uni-T A25D PM2,5-mérők
Az A25 sorozatú PM2,5-mérő egy kompakt levegőminőség-mérő, amelyet mindennapi használatra terveztek a legkülönbözőbb környezetben – az otthonoktól kezdve az irodákon át a kereskedelmi helyiségekig. A készülék elsősorban a PM2,5-koncentrációk mérésére szolgál, lehetővé téve a levegőminőség gyors felmérését és a szükséges intézkedések meghozatalát, ha az romlik. A beépített funkciók, mint például a hang- és vizuális riasztások, valamint az automatikus alapvonal-kalibrálás, megkönnyítik a mérőműszer használatát, és nem igényelnek speciális ismereteket. További funkciók, mint például a háttérvilágítású képernyő és az automatikus kikapcsolás, növelik a felhasználói kényelmet és energiát takarítanak meg.

A csomag tartalma
- A25 levegőminőség-mérő
- Micro USB kábel
- Felhasználói kézikönyv
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Mérés | PM2,5 |
| Mérési tartomány | 0–500 µg/m³ |
| PM2,5 mérési pontosság | 0–100 ±(10 µg/m³ + 10 dgts); 101–400 ±(10% + 30 dgts); 401–500 ±(10% + 50 dgts) |
| Formaldehid (HCHO) mérési tartomány | 0–2 mg/m³ |
| Hőmérséklet (°C) | 0–2 mg/m³ kizárólag referencia célokra ±1°C |
| Hőmérséklet (°F) | 0~2 mg/m³ kizárólag referencia célokra ±1,8°F |
| Páratartalom | ±5%RH@30%~80%RH; ±8%RH@<30%RH, >80%RH |
| Automatikus alapvonal-kalibrálás | igen |
| Hang- és vizuális riasztás | igen |
| Alacsony akkumulátor töltöttségi szint jelző | igen |
| Automatikus kikapcsolás | igen |
| Képernyő háttérvilágítás | igen |
| Tápellátás | 1500 mAh polimer akkumulátor |
| Kijelző | 42 × 65 mm |
| Szín | Fehér-szürke |
| Súly | 230 g |
| Termék méretei | 75 × 55 × 130 mm |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 428 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750525050 |
| HS Code | 9030310090 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | A25D |
| Net weight | 230 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

