Leírás és Paraméterek
Uni-T LM100A lézeres távolságmérő
Az LM A sorozatba tartozó LM100A egy lézeres távolságmérő, amelyet gyors és pontos mérések elvégzésére terveztek beltéri és kültéri környezetben egyaránt. Milliméteres pontosságot biztosít, és terület- és térfogat-számítási funkcióinak, valamint összeadási és kivonási képességeinek köszönhetően lehetővé teszi bonyolultabb mérések hatékony elvégzését további eszközök használata nélkül. A folyamatos mérés és a valós idejű leolvasás felgyorsítja a munkát, míg az ergonómikus ház növeli a felhasználói kényelmet. A beépített vízmérték megkönnyíti a készülék megfelelő beállítását, ami pontosabb eredményeket biztosít, míg a legfeljebb 99 mérést tároló memória lehetővé teszi a mentett adatok kényelmes elérését anélkül, hogy a méréseket meg kellene ismételni.

A csomag tartalma
- Uni-T LM100A lézeres távolságmérő
- Hordtáska
- Doboz
- Felhasználói kézikönyv angol nyelven
| Mérési tartomány | 100 m |
|---|---|
| Tanúsítványok | RoHS |
| Kijelző mérete | 2,0 hüvelyk |
| Kijelző típusa | LCD |
| Minimális kijelzési egység | 0,001 m |
| Mérési egységek | m/ft/in |
| Mérési alap | elöl/hátul |
| Pontosság | ±(2 mm + 5 x 10⁻⁵D) |
| Lézerosztály | 2 |
| Lézer típus | 630–670 nm, <1 mW |
| Adattárolás | 99 csoport |
| Lézer automatikus kikapcsolása | 30 másodperc használat nélkül |
| Készülék automatikus kikapcsolása | 3 perc használat nélkül |
| Tárolási hőmérséklet | -20 °C–60 °C |
| Üzemi hőmérséklet | 0°C~40°C |
| Tápellátás | 1,5 V-os elem (LR03) x 2 |
| Termék színe | Piros és szürke |
| Méretek | 122 mm x 52 mm x 29,5 mm |
| Funkciók | Egyszeri mérés, folyamatos mérés, max/min, terület, térfogat, Pitagorasz, összeadás/kivonás, automatikus kalibrálás, szintezés. |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 205 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750570098 |
| HS Code | 9015100000 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | LM100A |
| Net weight | 108 |

