Leírás és Paraméterek
Uni-T LM1500G lézeres távolságmérő
Az LM1500G egy lézeres távolságmérő, amely nemcsak a golfpályán, hanem különféle terepi mérésekhez is kiválóan alkalmas. A 6-szoros optikai nagyításnak és a tiszta LCD-kijelzőnek köszönhetően a felhasználó többet és élesebben lát, ami a távolság, a szög vagy a magasság pontos meghatározását eredményezi. Az olyan funkciók, mint a zászló rögzítés, a pálya kompenzáció és a folyamatos mérési mód megkönnyítik a gyors működést dinamikus körülmények között, míg a rezgéses visszajelzés segít biztosítani, hogy a mérés helyesen történt. A strapabíró ház növeli a tartósságot a mindennapi használat során, a lítium-ion akkumulátor pedig hosszabb üzemidőt biztosít gyakori újratöltés nélkül.

A csomag tartalma
- Uni-T LM1500G lézeres távolságmérő
- USB-kábel
- Hordtáska
- Csuklópánt
- Használati útmutató
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | LM1500G |
| Távolságmérési tartomány | 3–1500 m |
| Maximális mérési magasság | 600 m |
| Sebességmérési tartomány | 0–300 km/h |
| Szögmérési tartomány | ±60 fok |
| Távolságmérési pontosság | ±1 m ± távolság × 0,2% |
| Magasságmérési hiba | ±0,5 m |
| Szögmérési hiba | ±1 fok |
| Nagyítás | 6-szoros |
| Lencseátmérő | 19 mm |
| Okulárátmérő | 15 mm |
| Kimeneti pupilla | 3,7 mm |
| Dioptria-beállítási tartomány | +/- 6 dioptria |
| Lézerosztály | 1. osztály |
| Lézer hullámhossz | 905 nm |
| Zászlórúd-zár | Igen |
| Golfpálya kompenzáció | Igen |
| Lejtésmérés | Igen |
| Magasságmérés | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Tápellátás | 3,7 V 750 mAh lítium-akkumulátor |
| Töltés | USB-kábel |
| Készülék méretei | 108 x 68 x 38 mm |
| Nettó súly | 2,3 g (a táblázat szerint) |
| Szín | Fekete és ezüst |
| Üzemi hőmérséklet | -10 °C – 50 °C |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 440 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750550267 |
| HS Code | 9015100000 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | LM1500G |
| Net weight | 230 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

