Leírás és Paraméterek
Uni-T LM320F szögmérő
Az Uni-T LM320F szögmérő a sorozat legfejlettebb modellje, amelyet a nagyobb igénybevételt jelentő szerelési és telepítési feladatokra terveztek. 4×90°-os mérési tartománnyal és három lézervonalával megkönnyíti a referenciapontok pontos megjelölését. A négyoldalas mágneses talp kényelmes rögzítést tesz lehetővé különböző pozíciókban, a több egység és mérési mód támogatása pedig tovább növeli a készülék funkcionalitását. A háttérvilágítású képernyő és a kompakt kialakítás javítja a felhasználói kényelmet, míg a beépített újratölthető akkumulátor biztosítja a mobilitást és a kényelmet.

A csomag tartalma
- Szögmérő
- USB-C kábel
- Felhasználói kézikönyv
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | LM320F |
| Típus | Szögmérő lézerrel |
| Mérési tartomány | 4 × 90° |
| Felbontás | ±0,05° |
| Pontosság | ±0,2° |
| Ismételhetőség | ±0,2° |
| Mértékegységek | °, %, mm/m, in/ft |
| Lézervonalak | 3 |
| Üzemidő | Akár 6 óra |
| Funkciók | Relatív és abszolút mérés, adat rögzítés, automatikus képernyőforgatás, háttérvilágítás |
| Alap | Négyoldalas mágneses |
| Tápellátás | 1000 mAh újratölthető akkumulátor |
| Méretek | 83,5 x 70 x 35,5 mm |
| Súly | 180 g |
| Tanúsítványok | CE, RoHS |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 320 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750532454 |
| HS Code | 9031802000 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | LM320F |
| Net weight | 180 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

