Leírás és Paraméterek
Uni-T LM40T lézeres távolságmérő
Az LM T sorozatba tartozó LM40T egy kompakt, 2 az 1-ben lézeres mérőeszköz, amely a hagyományos mérőszalagot lézeres mérési funkciókkal ötvözi, így ideális mind az egyszerű háztartási feladatokhoz, mind az építési vagy befejező munkák során felmerülő igényesebb projektekhez. Az egygombos kezelés egyszerűsíti a használatot és gyorsítja a mérést, míg az egységek kiválasztásának lehetősége lehetővé teszi, hogy az eredményeket könnyedén az Ön igényeihez igazítsa. Az egyméréses funkció és a hátsó mérési referencia javítja a pontosságot különböző körülmények között, míg a két mérési mód nagyobb rugalmasságot biztosít. Az egész készülék egy könnyű és praktikus tokban van elhelyezve, így könnyen kéznél tarthatja a készüléket.

A csomag tartalma
- Uni-T LM40T lézeres távolságmérő
- Használati útmutató
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | LM40T |
| Mérési tartomány | Lézer 40 m / Mérőszalag 5 m |
| Pontosság | ±2 mm |
| Kijelző | 1,2 hüvelyk |
| Mértékegységek | méter, láb, hüvelyk |
| Mérési alap | Hátsó |
| Lézerosztály | 2 |
| Lézer típus | 630-670 nm, <1 mW |
| Jellemzők | Egyszeri és folyamatos mérés |
| Tápellátás | 2 db 1,5 V-os elem (LR03) |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Esésállóság | 1 m |
| Súly | 305 g |
| Méretek | 86 x 50 x 80 mm |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 410 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750540947 |
| HS Code | 9015100000 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | LM40T |
| Net weight | 305 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

