Leírás és Paraméterek
Uni-T LM573LD-II lézeres szintező
Az LM573LD-II egy fejlettebb lézeres szintező modell, amely zöld LD lézerrel rendelkezik, és 12 vonalból álló 3D-s vetítést biztosít. Akár 40 méteres kiterjesztett hatótávolságával, valamint impulzus üzemmódjával és távirányító funkcióival ez a készülék ideális nagyobb építési és szerelési projektekhez, ahol nagy pontosságra és a vonalak jó láthatóságára van szükség.

A csomag tartalma
- Lézeres szintező
- Akkumulátor
- Töltőkábel
- LM312A tartó
- Távirányító
- Hordtáska
- Használati útmutató
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | LM573LD-II |
| Típus | Lézeres szintező |
| Lézer típusa | Zöld LD |
| Vonalak száma | 12 (3D) |
| Működési távolság | 40 m |
| Pontosság | ±3 mm / 10 m |
| Önszintező tartomány | ±3° |
| Önszintező idő | < 3 s |
| Hullámhossz | 520 nm |
| Lézerosztály | 2 |
| Üzemidő | 6 óra |
| Tápellátás | 3,7 V 5200 mAh Li-ion akkumulátor |
| Méretek | 119 × 89 × 138 mm |
| Súly | 694 g |
| Tanúsítványok | CE, UKCA |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 2650 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750557327 |
| HS Code | 9015301000 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | LM573LD-II |
| Net weight | 694 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

