Leírás és Paraméterek
Uni-T LM600G lézeres távolságmérő
Az LM600G egy golfsorozatú lézeres távolságmérő, amely a pontos távolságmérést sport- és műszaki alkalmazásokra tervezett funkciókkal ötvözi. A készülék távolság-, magasság-, szög- és sebességmérést kínál, valamint rendelkezik golfpálya-pálya kompenzációs móddal és zászlórúd-rögzítéssel, ami megkönnyíti a célpontok gyors és pontos azonosítását a golfpályán. 6-szoros optikai zoommal és könnyen leolvasható LCD-kijelzővel rendelkezik, így kiválóan alkalmas terepi munkákhoz is olyan iparágakban, mint az építőipar, az erdőgazdálkodás és a műszaki telepítések.

A csomag tartalma
- Lézeres távolságmérő
- USB-kábel
- Hordtáska
- Csuklópánt
- Használati útmutató
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | LM600G |
| Típus | Lézeres távolságmérő (golf) |
| Mérési tartomány | 3–600 m |
| Pontosság | ±1 m ± 0,2% a tartományból |
| Nagyítás | 6× |
| Dioptria-tartomány | ±6° |
| Magasságmérés | akár 250 m |
| Magassági hiba | ±0,5 m |
| Sebességtartomány | 0–300 km/h |
| Szögmérés | ±60° |
| Szöghiba | ±1° |
| Objektív átmérő | 19 mm |
| Okulár átmérő | 15 mm |
| Kimeneti pupilla | 3,7 mm |
| Mérési módok | távolság / magasság / szög / sebesség / golf / zászlórúd rögzítés / pályakompenzáció |
| Lézer hullámhossz | 905 nm |
| Lézerosztály | 1 |
| Tápellátás | 3,7 V 750 mAh Li-ion akkumulátor |
| Kijelző | Ultra-tiszta LCD |
| Méretek | 108 × 68 × 38 mm |
| Üzemi hőmérséklet | -10 °C ~ 50 °C |
| Tanúsítványok | CE, RoHS |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 460 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750560297 |
| HS Code | 9015100000 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | LM600G |
| Net weight | 230 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

